Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

05.03.2015

ПІД ЧАС СЕСІЇ В ХМІЛЬНИКУ ВИНИКЛА НЕСТАНДАРТНА СИТУАЦІЯ

yak-namalyuvati-znakПід час пленарного засідання Хмільницької міської ради сталася нестандартна ситуація – депутати були змушені прийняти рішення про проведення засідання в закритому режимі.

На початку розгляду питання про розгляд заяви громадянина Педанюка до сесійної зали зайшли невідомі люди в камуфляжах. Зважаючи на їх поведінку, яку депутати оцінили, як загрозу для подальшого нормального проведення сесії, рада прийняла рішення про проведення закритого засідання. Після голосування в сесійній залі залишилися тільки депутати та представники засобів масової інформації.

Після цього сесія продовжила свою роботу. В рамках розгляду питання по зверненню громадянина Педанюка відбулося досить бурхливе обговорення, результатом якого стало рішення депутатів про відмову пану Педанюку в задоволенні його звернення, а також про проведення додаткового розслідування ситуації, яка склалася по цьому питанню.

Ми сподіваємося, що нам вдасться опублікувати доповідь пані Тетяни Карпенко щодо цього питання, яку вона озвучила сьогодні під час сесії. Переконані, що вона проллє  світло на ситуацію, що склалася. То ж чекайте наступних публікацій.

16 Comments on “ПІД ЧАС СЕСІЇ В ХМІЛЬНИКУ ВИНИКЛА НЕСТАНДАРТНА СИТУАЦІЯ

Карпо
05.03.2015 at 22:18

Який бравий вояк наш (…) вася, воно вже приволокло на сесію за допомогою (…) Найчуку та михальнюка так звану самооборону,щоб відпрацювати бабло отримане за міні готель)))) так низько ще ніхто не опускався, зразу видно їство та руку колишнього регіонала васі ( хоча колишніх не буває) ганьба тобі (…), за такі вибрики! Але на що не підеш щоб прикрити підроблені рішення, він думає що поїхавши пару раз в АТО за кошти громади, відмив руки від крові за клятви янику , за скасоване рішення по майдану, за вкрадені гроші , за джипи та мотоцикли і в кінці кінців просто за те що є (…) на світі! Хрен тобі Вася ,будеш за все відповідати перед законом та людьми!!!! А самооборона , якщо вони себе рахують такими розумними патріотами, повинні були просто поцікавитись особою нашого не шановного мера і вивчити питання а тільки після того так позоритись… На сьогоднішній день є надія на нового губернатора, люди говорять що він дуже розумна та принципова людина і те що падлюк злодіїв та брехунів чує за версту , можливо він дасть разом з правоохоронними органами оцінку нашому васі !!!!!!!

Пронира
05.03.2015 at 22:29

Навпаки, в Україні це вже стало стандартною ситуацією, коли різна мерзота використовує АТОшників та різні громадські формування (типу самооборони) задля досягнення мети та різних шкурних інтересів… Шкода, але Хмільник не став виключенням.

Карпо
06.03.2015 at 06:23

Оті (…) найчуки та михальнюки, яких так вправно використовує грушко, краще б пішли в АТО , можливо там їм мізки вправлять!! Бігати з дебільними заявами які не мають ніякого підгрунття, це як мінімум тупо .. Але про що це я, у нас в місті так вже склалось що керують містом злодії, в самообороні керують (…) та політично неграмотні )) люди! А сам (…) вася зі своїм (…) вася))) дав такий приклад місцевій “еліті” як потрібно красти та жити при цьому, що на майбутніх виборах кандидатів у мери буде мінімум 30 рил і при цьому один одному готові будуть гарлянки перегризти!!!!! А загалом гірко спостерігати за містом , коли ним керують такі подонки.!

Ramirez
06.03.2015 at 10:17

Не зовсім зрозуміло… Які вимоги було в людей в “камуфляжах”?

Олександр Пилявський
06.03.2015 at 11:28

Була Вінницька самооборона. Судячи по всьому привіз Найчук, кореш грушковий. Я теж в Хмільницькій Самообороні але навіть не чув що щось має бути.

SOS
06.03.2015 at 11:38

Найчук теж відзначився, коли депутати поперли на вінницьку самооборону, він першим вискочив з сесійного залу.А потім ходив всім розказував, що це саме він владнав ситуацію і вивів вінницьких.

Карпо
06.03.2015 at 20:06

так ,саме найчук тріщав усім що він дреженкова звільнив, ну прямо суцільна совість а не людина! Взагалі моя думка така, потрібно просто вигнати того (…) Найчука із самооборони та обрати достойну людину яка буде дійсно тверезо оцінювати ситуацію яка склалась у місті та служити громаді. Невже члени самооборони хмільника не бачать як він піарить васю тим саме паплюжить усі цінності майдану!

Віталій
06.03.2015 at 22:03

От про Дреженкова навіть дуже смішно вийшло…)))

Карпо
06.03.2015 at 22:13

Доведений факт , Славік пробухав залишки своєї сірої рідини, і також бачить себе мером))) а чому ні він що набагато дурніший від васі ???? Рахую вони рідні брати по разуму та і по розуму !

.зоро
06.03.2015 at 23:17

дуже прикро читати шановні друзі ваші обвинувачення в сторону Михальнюка чи Найчука це була Вінницька областна самооборона яку привезли ті люди які особисто заінтересованні у своіх проектах і приіхали без попередження міськоі самооборони вони получать за своі поступки а щодо АТО так самообороннівці там були понад 30 раз а Ви писаки що ви зробили чи допомогли тільки каркаіте учораприіхала машина з АТО сьогодні знову поіхали у середу знову ідуть .ВИ слідопити прведні захистіть людеей від без законня корупціі тільки тріпаетесь встидно ібридко

LEON
07.03.2015 at 07:50

Соромно і бидко читати такий бред який видав.зоро. Вінницька самооборона не приїде без погодження з місцевим осередком. Честь і хвала тим хто був в АТО, а ми передаємо для воїнів продукти, одяг, засоби гігієни і не потрібно обзивати всіх образливими словами.

Карпо
07.03.2015 at 08:13

Дуже бридко читати безграмотний коментар а ще бридкіше розуміти те що ви зоро так і лишетесь безхребетним рабом! Таке враження що воїнам АТО допомагають лише Найчук , Грушко та (…) михальнюк ))) ну прямо чіпи і дейли із мультфільмів… Дуже багато людей допомагають воїнам і тільки ці (…) бігають з транспорантами і піаряться, Вася щоб відмитися від злочинів – наївний а найчук ” не тупіший” за васю хоче бути мееером!!!!!!! А те що мали бути оті фальшиві вінницькі самооборонівці знали усі і Найчук з михальнюком і Грушко з коломійцем , дивно що члени хмільницької самооборони про це навіть не чули. Але ж де там щоб найчук доповів своїм колегам – він же ” цар” , хоч спянчений і з перепаленими мізками а усе-таки ” цар” )))) тьфу ГИДОТА !!!

Пронира
07.03.2015 at 09:38

.зоро – типовий обалванєний хмільничанин, що сприймає інформацію суто на емоційному рівні, вухами. І саме таким чином інформацію сприймає чимала кількість населення…

Дума
08.03.2015 at 11:20

)) ну і Найчук ..

Інший
08.03.2015 at 19:20

Пронира пише -“…типовий обалванєний хмільничанин, що сприймає інформацію суто на емоційному рівні, вухами. І саме таким чином інформацію сприймає чимала кількість населення…” А як я писав що хмільничани це інертне бидло, то мене ладні були роздерти. От вам і свобода слова))) Тільки своїм можна писати все що заманеться)))

Небайдужий
09.03.2015 at 12:32

Яка міськрада, така і “нестандартна ситуація”. Не те, що в Харкові. 🙂 Нашій раді є куди рости.
https://www.youtube.com/watch?v=9WN-I4lkp_I#t=255

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *