Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.12.2010

Підсумкова прес-конференція голови облдержадміністрації Миколи Джиги

22 грудня у місті Вінниці в залі засідань обласної державної адміністрації відбулася підсумкова прес-конференція з головою ОДА Миколою Джигою, який прозвітував про соціально-економічний розвиток Вінницької області за 2010 рік.

У своєму виступі Микола Джига повідомив, що серед областей України Вінниччина займає передові позиції практично в усіх галузях агропромислового комплексу. У 2010 році зібрано 2,6 млн. тонн цукрового буряка, що майже в 2 рази більше, ніж в минулому році. Вироблено біля 300 тис. тонн цукру, що на 100 тис. тонн більше минулорічного показника. Працювало 14 цукрових заводів. М. Джига підкреслив, що Вінницька область займає найвагоміше позицію з виробництва молокопродуктів, але й відверто зазначив, що є найбільша проблема саме в якості молока.

Серед областей України Вінниччина займає перші місця по виробництву молока, чисельності поголів’я великої рогатої худоби. На сьогодні в сільському господарстві впроваджується 16 інвестиційних проектів. Не без гордості Микола Джига повідомив про активний розвиток садівництва.

Робота у сфері житлово-комунального господарства Вінниччини проводиться стабільно. Проводяться активні дії з освітлення населених пунктів області. Активно ведеться робота із заміни залізничної колії маршруту «Вінниця – Київ», а також заплановано ремонт залізничних вокзалів Козятина і Жмеринки, на реставрацію яких із часом буде виділено кошти. Ще одну не менш важливу та радісну подію повідомив голова облдержадміністрації: днями за межі Вінницької області вивезена остання партія меланжу (окислювач для ракетного палива).

Прозвітувавши з охорони здоров’я у Вінницькій області, М. Джига зазначив, що на базі медичного університету буде створена клініка. Микола Джига великого значення надає спорту та охороні здоров’я. значного хвилювання викликають фізичні відхилення у дітей, пияцтво у дітей і проблеми по охороні життя (в області сталися 93 випадки суїциду). Для того, щоб хоч якось виправити ситуацію, Микола Джига закликав громадян, громадські організації та, звісно ж, владні структури, плідно працювати над подоланням цієї проблеми.

З початку 2010 року в області створено 26,6 тис. робочих місць, що у півтора рази перевищує обсяги відповідного періоду минулого року. Також зазначив, що планується ліквідувати 23 територіальні органи влади.

Після відповідей на запитання журналістів області, М. Джига привітав усіх присутніх та жителів Вінниччини з наступаючими святами і побажав достатку та злагоди.

Божена Квітка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *