Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.05.2023

ПЛАН ЗАХОДІВ СОЦІАЛЬНОГО ЗГУРТУВАННЯ – в «Мурашнику» відбулася зустріч з представницями МОМ

В гуманітарному хабі «Мурашник» відбулася зустріч ініціативної групи, яка розроблятиме План заходів соціального згуртування, з представницями Міжнародної організації міграції населення (МОМ).

Зустріч була проведена в змішаному форматі: засідання ініціативної групи відбувалося офлайн, а представниці МОМ доєдналися до зустрічі онлайн.

Під час зустрічі було обговорено заходи, які увійшли до заявки від нашої громади: голова ініціативної групи Олена Черній та відповідальні за напрямки відповіли на запитання представниць МОМ.

Варто зазначити, що до заявки від нашої громади увійшли такі напрямки:

  • створення умов для рекреаційно-реабілітаційного-активного відпочинку, який передбачатиме організацію велоподорожей, водних екскурсій на байдарках, піші прогулянки тощо;
  • облаштування простору для дітей, молоді (сімейно-розважальний комплекс), який передбачатиме можливість залишити там неповнолітніх дітей на певний час;
  • облаштування місця для одиноких людей похилого віку та осіб з інвалідністю на базі колишнього гуртожитку села Кожухів, що входить до складу нашої громади;
  • облаштування місця, де люди, за потреби, могли б скористатися послугами пральні, перукарні, ремонту одягу тощо.

Ці напрямки було визначено за результатами проведення фасилітаційної сесії, що відбулася в гуманітарному хабі «Мурашник». Після цього всю отриману інформацію було проаналізовано та сформовано заявку, які й було направлено до Міжнародної організації з міграції населення.

Якщо заявку нашої громади буде остаточно схвалено, фахівцями Міжнародної Організації Міграції буде проведено навчання для членів ініціативної групи, під час якого запропоновані ініціативи буде доопрацьовано. Також МОМ має забезпечити реалізацію цих ініціатив фінансовими ресурсами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *