Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.02.2020

ПЛАТИТИ ЧИ НЕ ПЛАТИТИ ЗА ДОСТАВКУ ГАЗУ?

До офісу нашої організації почастішали звернення з питанням, чи потрібно платити за доставку газу, якщо надійшла окрема платіжка? Майже всі, хто звертався, були впевненні, що платити не потрібно, бо так їм «хтось сказав». Тому ми вирішили дати маленьке роз’яснення щодо цього питання.

Так, ви справді можете не платити за доставку газу. Також ви можете не платити податки, не оплачувати проїзд в транспорті, не платити за комунальні послуги, а також не розраховуватися за товари, які берете в супермаркеті.

Але ви маєте бути готовими до наслідків такої своєї діяльності. А наслідки будуть обов’язково, тому що ваша відмова платити не означає, що з цим погодиться газове господарство.

Якщо ви ігноруєте вимогу газовиків оплатити доставку газу, то наслідком може бути наступне:

  • вам можуть нарахувати штраф (або пеню) і платити доведеться набагато більше;
  • якщо ви відмовляєтесь платити за доставку газу, то вам її можуть припинити;
  • інші ризики, про які ні ви, ні ми навіть не здогадуємося…

Тому, на нашу думку, все ж таки краще заплатити, навіть якщо «хтось сказав, що вже не треба». І навіть якщо потім суму перерахують в бік зменшення, то ваші кошти буде зараховано, як оплату на майбутні періоди. Це набагато краще, ніж штраф або пеня.

Для захисту своїх  порушених прав на території  нашого міста та району Ви можете звернутись до офісу громадської організації «ПРАВО» або Хмільницького бюро правової допомоги.

Консультацію підготовлено в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *