Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.11.2012

ПОДАТКОВА ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО МОЖЛИВІ ВИПАДКИ ШАХРАЙСТВА

Хмільницька ОДПІ, на своїй офіційній інтернет-сторінці, розмістила інформацію, в якій говориться «…про спроби вчинення шахрайських дій та дискредитації, як окремих працівників, так і Державної податкової служби в цілому».

В матеріалі йдеться про те, що «шахраї звертаються від імені керівників структурних підрозділів податкової служби з усними чи письмовими проханнями надати матеріальну допомогу неіснуючому працівнику податкової служби „для проведення невідкладної операції” зазначаючи при цьому реквізити рахунку у  банківській установі для перерахунку грошових коштів, просять від імені керівників податкової служби придбати на „кругленьку суму” ваучери для поповнення рахунку оператору мобільного зв’язку та  повідомити їм коди поповнення,  в телефонному режимі від імені керівників податкових органів звертаються до суб’єктів підприємницької діяльності з проханням терміново позичити грошові кошти, за якими приїжджає „посередник”, агітують суб’єкта підприємницької діяльності прийняти участь у „Всеукраїнському рейтингу сумлінних платників податків” натякаючи при цьому, що розмір суми „добровільного внеску” напряму вплине на показники такого „псевдо рейтингу”.

Беруться зловмисники і „вирішити питання” щодо працевлаштування в податковій службі близьких осіб підприємців  або „гарантують” за грошову винагороду протиправне сприяння підприємницькій діяльності суб’єкта господарювання з боку того чи іншого податкового органу».

В Хмільнику подейкують, що нещодавно «жертвою» такого «податкового розводу» став навіть один, досить потужний суб’єкт господарювання. До представників бізнес-структури зателефонували начебто від імені працівників податкової і попросили позичити досить кругленьку суму.

Податкова інспекція просить про всі спроби вчинення шахрайських дій негайно повідомляти на „Телефон довіри” відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Вінницькій області Управління внутрішньої безпеки ДПС України:  (0432) 66-02-05.

2 Comments on “ПОДАТКОВА ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО МОЖЛИВІ ВИПАДКИ ШАХРАЙСТВА

Глеб
23.11.2012 at 00:31

Говорят, что в Хмельнике от этих молодцев пострадала “Корона” 🙂 Причём тысяч на 5 🙂

Lininskoi
26.11.2012 at 21:49

И это полная правда.Пострадало бы больше но руководство налоговой вовремя розчехлило эту провокацию.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *