Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.11.2012

ПОДАТКОВА ЗАКЛИКАЄ ДО СПІВПРАЦІ

На виконання доручення Президента України Віктора Януковича ДПС України здійснює комплекс заходів для підготовки Програми лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 рр.

Бажаючі можуть залишити свої пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів ДПС в спеціальних скриньках, що розміщені у приміщенні Хмільницької ОДПІ та Центрі обслуговування платників податків, або надіслати їх на електронну адресу taxservice@sts.gov.ua

Обговорення найкращих пропозицій відбуватиметься наприкінці листопада під час чергового засідання Громадської ради при ДПС України.

Узагальнені пропозиції з усієї України будуть направлені Голові ДПС України.

20 Comments on “ПОДАТКОВА ЗАКЛИКАЄ ДО СПІВПРАЦІ

Ольга
01.11.2012 at 00:21

Як член громадської ради при Вінницькій обласній ДПС можу узагальнити Ваші пропозицій, якщо ви надішлете їх мені на електронну адресу o575897@i.ua. Наразі я опрацьовую результати опитування підприємців м. Вінниця й Вінницької області.

Небайдужий
01.11.2012 at 00:33

А толку? Нашій податковій (маю на увазі взагалі, а не тільки Хмільницьку ОДПІ), усі пропозиції, що горохом об стіну.

Ольга
01.11.2012 at 00:52

дуже гарна відповідь людини з активною життєвою позицією, яка, маю сподівання, є представником еліти м.Хмільник…

Кьёче
01.11.2012 at 01:01

Ольго, а Небайдужий правий! Ви попитайте людей(а особливо підприємців) , що вони думають про нашу податкову адміністрацію. Послухавши, впевнений, полисієте і посивієте вмить, пардон пані.

Віталій
01.11.2012 at 01:05

як на мене, то якраз пропонується виявити недоліки в роботі податкової, виробити пропозиції (до НПА, які регулюють відносини між податковою і платниками податків чи самого Податкового кодексу), і надіслати їх, через громадську раду, на розгляд керівнику ДПС. Відповідно до Положення про громадську раду. пропозиції мають враховуватись, або вмотивовано відхилятися… Так що, як на мене, варто хоча б спробувати…
 

Ольга
01.11.2012 at 01:16

я сама підприємець. надаю послуги інщим підприємцям. в податковій хоча б раз на тиждень. Легше за все розпустити нюні щодо своєї важкої долі й нічого не зробити. не може податкова співпрацювати з підприємцями, які не бажають навить використати можливість покращити своє становище. не може адекватно й різнобічно реагувати й оцінювати ситуацію голова ДПС, якщо інформація йде лише від її підлеглих. а підприємці при цьому ничого не роблять, навить коли до них звертаються. А в мене виникло питання: а ві взагалі Підприємці? Якій підприємець на Заході не буде відстоювати свої права? У вас є підприємницька позиція? Якщо ви овочі, то до вас й таке ставлення. вибачте. А те що “думають ” “підприємці” я знаю. Перш за все вони не можуть думати, тому що не вміють читати законодавство и використовувати його. Знаю. Спілкуюсь. Не мають власної гідності. Самі заходіть в податкову на півзігнутих ногах. Й мають такий результат. Й ваші коментарі це ще раз підтверджують. Нажаль

Небайдужий
01.11.2012 at 09:55

Це дійсно правда, що людей, готових захищати свої права на шкоду власним доходам, у нас одиниці. Так вже історично склалося. І це- наша біда. Іншого від збориська холопів очікувати не можна (подивіться на результати виборів і всі питання щодо якісного складу українського суспільства відпадають самі собою). Переважній більшості підприємців ВИГІДНІШЕ занести хабаря податківцю, чи сплатити якісь інші незаконні побори, аніж доводити свою правоту в судах, витрачаючи масу часу, нервів та коштів на непередбачуване українське судочинство. Бабло у нас вище за людську гідність…. Але частина підприємців з громадянською позицією у нас, на щастя, ще є (бо чисельність цієї категорії громадян в Україні також неухильно зменшується… Люди, зрештою, заморюються безуспішно боротися з вітряками і перебираються зі своїм бізнесом на Захід). Ця частина регулярно і з перемінними успіхами “воює” з українськими податковими органами в судах. Інших способів “співпраці” підприємців та податківців на сьогодні в Україні просто не може бути. Всі ті “громадські ради” та їхні пропозиції податковим органам- чистої води фікція. Держава на ті пропозиції реагувати не збирається. Керівництво сучасної України (як влада, так і “опозиція”) не зацікавлене в розвитку свободи підприємництва, воно зацікавлене в протилежному. Йому життєво необхідно тримати населення в рабському стані, всіма силами перешкоджаючи формуванню “середнього класу”. Тільки в такому суспільстві (холопському) воно зможе утримувати владу в своїх руках. Громадяни такий непотріб ніколи б не вибрали.
Проблема глобальна. Ніякі “громадські ради” її не вирішать і навіть з місця не зрушать. Інститути громадянського суспільства дієві лише в громадянському суспільстві. А в україні такого суспільства немає і ще дуже довго не буде. У нас був черговий шанс щось змінити… ми його в черговий раз бездарно прос**ли 🙁 А тепер хоч пропонуйте, хоч не пропонуйте, результат буде однаковий…
 

Віталій
01.11.2012 at 10:23

Як на мене, то не варто так зневірюватися в громадських радах. Вони справді по великому рахунку нічого не вирішать. Громадські ради – то тільки механізм… як, наприклад, звернення громадян чи запит на інформацію… Є звернення від громадянина – є реакція влади… Причому не варто забуватися, що цей механізм є новим і не відпрацьованим… Досвіду ефективної співпраці між владою та громадою саме в такій формі майже відсутній… Нка мою думку не варто бути так песимістично настроєним. Є бажання в податкової реформуватися? Є… Є бажання в підприємців (принаймні в окремих, навіть я 2-3) її реформувати? Переконаний, що є… То чому ж не використати ці можливості на направити пропозиції через оті громадсткі ради? І якщо до процесу долучиться всього 2-3 підприємці, то хто ж винен іншим? 

Небайдужий
01.11.2012 at 10:35

Є бажання в податкової реформуватися?

Немає у неї такого бажання. І не буде ніколи. У неї є бажання показати плебсу, що вона теж хоче “пакращення” і навіть готова вислухати пропозиції громадськості… Але, як влада ставиться до тих пропозицій, згадайте хоча б на прикладі Податкового Кодексу, який “всеукраїнсько обговорювався”, проти прийняття якого відбувалися масові акції протесту, “Податковий майдан”, подавалися тисячі пропозицій… і шо? А нічого. Що треба було “данєцкім пацанам”, те вони й прийняли за помахом руки Чєчєтова… Ось так в Україні прислухаються до пропозицій людей.

Віталій
01.11.2012 at 11:17

Не зовсім згоден. я памятаю, ЯК проводилося оте обговорення Податкового кодексу… До міської ради зносилися цидулки, в яких було написано, що трудові колективи на своїх зборах одноголосно підтримують проект кодексу, так як він прогресивний і щастя нам від нього буде… Причому приносилися такі цидулки масово… А потім були обговорення, на громадських слуханнях, де громадянам просто зачитували розділи з проекту кодексу з тією ж тезою – щастя нам буде… 
А потім той кодекс, причому який пройшов ВСЕНАРОДНЕ!!! обговорення, був прийнятий за помахом Чечетова… А потім був Податковий майдан, на який вийшли ті, які свого часу подумали, що нєфіг подавати пропозиції, бо все одно нічого не буде… 
Зараз ситуація може повторитися… Пропозиції від громадськості просто мусять бути… І якщо знову почнуть зносити цидулки від трудових колективів, а ми з вами будемо розмірковувати про те, як “трудно жить і що правди ніфіга нема ніде”, то як Ви думаєте, який буде результат?)))
 

Небайдужий
01.11.2012 at 12:00

Можете зі мною погоджуватися, можете не погоджуватися, але раби (а до такого електорату, вибрана ним рабовласницька влада по іншому ставитися просто не може) навіть теоретично не можуть впливати на процес прийняття рішень органами влади охлократичної держави, як би вони самі себе не тішили високою значимістю своїх пропозицій.
Для початку податкові органи повинні виконувати свої обов’язки щодо неухильного виконання положень Конституції та законів України, тільки за цих умов можна було б якось аналізувати їх діяльність та на основі цього аналізу пропонувати щось для її покращення. А коли діяльність податкової служби суцільно незаконна, то про які пропозиції може йти мова?

Віталій
01.11.2012 at 12:12

Пане Небайдужий, Ви раб? Сумніваюся… Звідки ж така зневіра у власних силах? Знову ж таки погоджуюся, що податкова інколи діє не по закону. Але ви не гірше за мене знаєте, що таке частіше за все буває, коли погано  прописані певні процедури, інколи вони взагалі відсутні, чи коли є розбіжності між нормативно-правовими актами, які регламентують її діяльність… За таких умов чиновник має можливість вирішувати питання на свій розсуд… І вирішує… Висновок? Значить потрібно принаймні спробувати прописати процедури, усунути розбіжності між НПА тощо… Так, результати можуть бути негативні. Але спробувати все ж таки варто… Ну хоча б для того, щоб потім сказати “Feci quod potui, faciant meliora potentes” і щоб не було “мучітєльно больно” за невикористаний шанс… 
 

Небайдужий
01.11.2012 at 13:03

Пане Небайдужий, Ви раб?

Я ні (це я так сам себе вважаю і якось намагаюся пручатися і пручатимуся за будь-яких обставин). Але я добре усвідомлюю, що живу в рабовласницькому суспільстві і не належу до рабовласників. Тому рабовласницька влада сприймає в якості раба і мене також, як і будь-якого іншого нерабовласника….
Діяльність податкового (як і будь-якого іншого державного) органу є наслідком функціонування системи. Неможливо побороти наслідки, залишивши незмінною саму систему, яка їх продукує. А на систему ми можемо (але, як виявляється, не здатні) вплинути лише через механізм виборів…. Ми систему не зламали, а тому мусимо лише пристосовватися до наслідків її діяльності.

Віталій
01.11.2012 at 13:11

І тут все вірно. я ніколи не плекав надії, що одна чи дві пропозиції для того, щоб вдосоналити систему, одразу цю вистему налагодять… Як на мене – то це процес. важки, тривалий … Але його варто розпочинати… Справа в тому. що ні одні вибори не можуть гарантувати, що до влади прийдуть люди, які є фахівцями в тих чи інших питаннях. Причому, як на державному – так і на місцевому рівнях. Це зовсім не характеризуватиме обранців з негативної сторони. Просто вони не фахівці в тій чи іншій сфері. І тоді якраз зростає вага отих пропозицій від громадських експертів, які можуть забезпечити зворотній звязок. Причому не на цидулках від трудових колективів, а справді фахові висновки на яких грунтуються адекватні пропозиції… Ну якось так…

Ольга
01.11.2012 at 22:25

Резюмуючи сьогодняшній день, Небайдужий, я зрозуміла, що в Хмільнику немає небайдужої людини, яка б мала достатньо розуму й гідності скористатися нагодою нагадити такій набридшій податковій в особі її інспекторів й начальників. Тим більше, що пропонується це зробити анонімно. тобто, взагалі всі невдахи. Сподіваюсь, завтра зїявится людина, якої буде достатньо розуму й освіти чітко проаналізувати недоліки роботи ДПС у м.Хмільнику або Хмільницькому районі й зформулювати вимоги та конструктивні пропозиції щодо їх усунення й оптимізації. Дякую за той час, який ви неконструктивно провели сьогодні, розміщаючи свої коменти.
 

Небайдужий
01.11.2012 at 22:57

…скористатися нагодою нагадити такій набридшій податковій…

Ольго, чому ви така зла?
Вам треба, ви і гадьте… конструктивно 😉

Пронира
03.11.2012 at 04:00

Шукав куди преклеїти, але приклеїв сюди http://www.youtube.com/watch?v=NNNrhL9btVU))

Ольга
16.11.2012 at 16:18

http://vin.sts.gov.ua/media-ark/news-ark/76163.html  Була на цьому засіданні.  Ті “привіти”, що мені передали з Тульчина, Липовця, м. Вінниці, Могиліва-Подільського, оголосила під час обговорення. Чекаємо результатів. А результати є вже сьогодні. Нажаль, або навпаки, дуже добре, що підприємці Хмільника й Хмільницького району так і не знайшли недоліків ані в податковуому законодавстві, ані в роботі місцевої ДПС. Хочу вас порадувати новиною, що всі пропозиції щодо покращення будуть опрацьовані й узагальнені. Тобто, вашу місцеву ДПС будуть продовжувати покращувати не так, як це бачять підприємці Хмільницького району, а як це вважають за потрібне підприємці іншіх районів області, які надали свої пропозиції.

Небайдужий
16.11.2012 at 17:46

Хочете сказати, що у підприємців з інших районів виникають не такі проблеми при взаємодії з податковими органами, як у хмільницьких підприємців? 😉

Ольга
17.11.2012 at 22:25

вы знаете, да. Я ведь не мусолила за мир во всем мире, а конкретно сказала, где не работает телефон, где неправильно отвечают в консультации, где конкретно вместо помощи послали, какую информацию  на сайте ДПС надо откорректировать… и т.д.  А у вас в Хмельнике все хорошо. Я рада за вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *