Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

31.01.2017

ПОЛІЦІЯ-ВЛАДА-ГРОМАДА: НАЛАГОДЖУЄМО СПІВПРАЦЮ

В сучасних умовах реформування міліції та створення національної поліції важливим елементом є формування сталих зв’язків на рівні територіальних громад між правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування та громадськістю, запровадження механізмів підзвітності поліції, залучення громадськості до формування пріоритетів діяльності поліції тощо.

За результатами аналізу інформації, яку було отримано від Центру правової інформації та консультацій, що діє на базі офісу громадської організації «ПРАВО», а також від громадської приймальні, що діяла на базі офісу громадської організації «Народний адвокат», було виявлено високий рівень недовіри членів територіальної громади міста Хмільника до правоохоронних органів, переконання громадян у корумпованості працівників міліції, а також відсутність об’єктивної інформації про діяльність правоохоронних органів, зокрема, що стосується реформи міліції та створення національної поліції. Більшість опитаних відвідувачів громадських приймалень переконані, що зміниться лише назва, а на якість роботи правоохоронних органів реформа ніяк не вплине.

Після аналізу ситуації, громадською організацією «ПРАВО», було розроблено проект «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади» та представлено його на конкурс, оголошений Міжнародним фондом «Відродження».

Проект було підтримано фондом і 30 січня, в конференц-залі міської ради, відбулася його презентація.

Участь в презентації взяли представники поліції, міської влади, депутатського корпусу, активна громадськість та представники засобів масової інформації.

Під час заходу експерт громадської організації «ПРАВО» пані Олена Черній поінформувала присутніх про мету та завдання проекту, зазначивши, що ситуацію, яка наразі склалася, можна виправити, залучивши членів територіальної громади міста Хмільника до розробки та визначення пріоритетів діяльності поліції, до участі в забезпеченні правопорядку, зокрема, в сфері благоустрою, забезпечивши інформування про діяльність правоохоронців, створивши постійно діючий механізм, який дозволить проводити просвітницьку роботу, а також створивши та налагодивши механізм звітності керівництва міського відділку поліції про стан злочинності в місті та проведені заходи, спрямовані на попередження злочинності та посилення правопорядку на території міста Хмільника.

Далі пан Віталій Дорох поінформував присутніх про методи, завдяки яким планується залучити представників громадськості до громадського контролю в сфері благоустрою, акцентувавши увагу присутніх на необхідності розробки та затвердження місцевої нормативно-правової бази, зокрема Положення про громадський контроль та Методики відбору громадських інспекторів з благоустрою. Окремо було звернено увагу на необхідності проведення навчання для осіб, які мають бажання стати громадськими інспекторами з благоустрою.

Після цього пан Тарас Носальський розповів про необхідність проведення активної освітньої, просвітницької діяльності, що буде спрямована на попередження злочинності та посилення правопорядку, підвищення поінформованості громадян щодо діяльності поліції.

Учасники активно долучилися до обговорення запропонованої в рамках реалізації проекту діяльності. Зокрема учасників цікавили механізми, які дозволять проводити просвітницьку діяльність, а також запровадження інституту громадських інспекторів з благоустрою.

На всі питання, що виникали, учасники отримали вичерпні відповіді від експертів громадської організації «ПРАВО».

Варто зазначити, що проект «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

7 Comments on “ПОЛІЦІЯ-ВЛАДА-ГРОМАДА: НАЛАГОДЖУЄМО СПІВПРАЦЮ

....
31.01.2017 at 06:02

Щось нікого не видно із працівників поліції!!!

Віталій
31.01.2017 at 10:37

Трішки видно) На презентації були присутні представники поліції, а саме:
– начальник сектору реагування патрульної поліції №2 Хмільницького відділення поліції Калинівського відділу ГУНП у Вінницькій області, майор поліції, пан Олександр Клименко.
– інспектор сектору моніторингу Хмільницького відділення поліції Калинівського відділу ГУНП у Вінницькій області, лейтенант поліції, пані Ірина Борисюк;
– старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини у Національній поліції України пані Заріна Маєвська.

Віталій
31.01.2017 at 10:42

Ось тут є фото, де видно працівників поліції: http://ekhmilnyk.gov.ua/archives/2579

Денис Житник
01.02.2017 at 22:23

А між Демянюком і Пятківським Вонсович сидит? Чи може я не впізнав, бо давно не бачив.

Кук
02.02.2017 at 20:43

Шо там робить Демянюк?

Денис Житник
04.02.2017 at 10:28

А що далі має робитися по цьому проекту?

Денис Житник
10.02.2017 at 19:27

http://www.vetkaivi.ru/
Шановні хмільничани на цьому сайті Ви знайдете корисну, практичну інформацію про те, як недопустити і захиститися від усіх видів суспільного насиля, а саме: злочинного, поліцейського, сімейного, сексуального, дитячого та інших видів, а також подолання наслідків цих насиль. Особлива увага там приділяеться насилю від злочиності, як не стати жертвою злочинів, подоланю віктимноі поведінки жертв, яка провокуе злочинця на насилля. Інформація буде корисна для всіх, у тому числі для поліцейських, практичних психологів, соціальних працівників та адвокатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *