Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

20.02.2015

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ВИЯВИЛОСЯ ФІКЦІЄЮ?

imagesСвого часу Хмільницька міська рада зробила значний крок, щоб максимально відкрити процедуру виділення земельних ділянок під індивідуальну забудову. Тобі було розроблено окреме Положення, яке передбачало чіткий алгоритм дій розподілу земельних ділянок між громадянами.

Було передбачено функціонування громадської комісії, а також черговість для громадян, які бажають отримати земельну ділянку.

Але виявилося, що дотримуватися цього прозорого порядку ніхто з чиновників не збирається. І підтвердженням цього є випадок, який став відомий ГФХ.

Одна громадянка звернулася, як це і передбачено Положенням, до Центру надання адміністративних послуг з заявою, щоб їй надали земельну ділянку. До заяви додала всі необхідні документи:

Scan

Сектор з питань регулювання земельних відносин міської ради, до якого й потрапила заява громадянки, мав внести данні громадянки до відповідного списку (черги) та повідомити громадянку дати взяття на облік, вид черги та, власне, номер черги.

Таким чином громадянка отримала б гарантію, що коли з’явиться земельна ділянка, то вона гарантовано її отримає.

Натомість вона отримала банальну відписку за підписом міського голови про те, що земельних ділянок немає.

Scan0001

В розмові працівник сектору з питань регулювання земельних відносин, який підготував таку відписку, зазначив, що він завантажений та не буде нічого нікому повідомляти, тобто – виконувати вимоги Положення.

От і виникає питання: а навіщо це Положення взагалі приймалося, якщо навіть рядовий клерк не збирається його виконувати?

8 Comments on “ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ВИЯВИЛОСЯ ФІКЦІЄЮ?

Олександр
20.02.2015 at 21:58

Працівник міськради повідомив що все налагодиться найближчим часом.Вимоги буде виконувати але зараз забагато роботи і з списками потрібно трішечки почекати.

Віталій
20.02.2015 at 22:18

Я не думаю, що це йому допоможе: на скільки я знаю, то матеріали передано депутатам міської ради. І той працівник, який допускає таку бездіяльність, має бути покараний…

LEON
21.02.2015 at 08:05

За такі речі необхідно позбавлятися від таких працівни. На жаль, органи місцевого самоврядуванняків, особлива каста в нашій державі. Народ обирає, а звільнити не може. Ось вони і творять, що хочуть

LJy
21.02.2015 at 09:21

Це положення затвердили напевно тоді, коли вже всі землі розбазарили, яка може бути робота зі списками, треба гнати свету рибак в шию.

Небайдужий
22.02.2015 at 11:52

Хіба можна вимагати дотримання вимог якогось там “Положення” від людей, для яких Конституція та закони України- порожній звук. Пам’ятаєте грушкове знамените: “та хто їх читає ті закони?” 🙂

vasajj
23.02.2015 at 00:08

можна зясувати – ви вважаєте рибачку гнати за те що саме вона розбазарила землі Хмільника? чи за те що ще з минулого року пішла у декретну відпустку? чи вам байдуже за що ?

АА
23.02.2015 at 11:45

Рибачку гнати за те, що вона сприяла розбазаренню земель своему куму дреженкову і за те, що себе теж не забула. Земельний сектор у міскраді не потрібен, тому що е міськрайонний відділ земельних ресурсів. Ця посада створювалася під ню і для того, щоб давати подібні відписки чи робити інші маніпуляції їз землею, не залежачи від міськрайонного земельного відділу.

vasajj
25.02.2015 at 17:14

ви спочатку з нею познайомтесь, побачите свій рівень знань і її, от тоді й говорити будете. а міськраді бажаю побільше таких працівників як Рибак!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *