Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.01.2016

«ПОПІВСЬКІ РОЗБІРКИ» ВЛАШТУВАВ ОТЕЦЬ ІВАН НА МІТИНГУ-РЕКВІЄМІ ПО ЗАГИБЛОМУ ЗЕМЛЯКУ

завантаження (1)Читач написав на сайт:

«Наприкінці січня у РБК відбулись заходи по вшануванню пам’яті загиблого у зоні АТО уродженця села Лозова Хмільницького району Михайла Рачка. Чим запам’ятався захід, окрім, власне спогадів про Героя-земляка? Та палкою і полум’яною промовою настоятеля УПЦ Київського патріархату апостолів Петра і Павла, котрий, окрім поминальної панахиди за загиблим, явно вирішив з’ясувати стосунки з іншими святими отцями Хмільницького краю.

Отець Іван у своєму виступі кинув добрячу каменюку в город, за його словами, «московських попів», заочно звинувативши їх у ігноруванні заходу. Також батюшка показав присутнім листівки, котрі, знову ж таки, за словами отця Івана розповсюджує один з святих отців УПЦ Московського патріархату міста Хмільника «… та його поплічники», котрі, на його думку, дискредитують дії УПЦ Київського патріархату.

Жодним чином не підтримуємо ту чи іншу сторону такого конфлікту, проте чи доречні були такі «попівські війни» на мітингу-реквієму по загиблому землякові? Та чи потрібно було слухати це все родині та близьким загиблого – питання залишається відкритим».

7 Comments on “«ПОПІВСЬКІ РОЗБІРКИ» ВЛАШТУВАВ ОТЕЦЬ ІВАН НА МІТИНГУ-РЕКВІЄМІ ПО ЗАГИБЛОМУ ЗЕМЛЯКУ

.
28.01.2016 at 00:41

а відколи ото попи,стали “святими отцями”?чи може то від того що у декотрих попів з хмільника нащадки як не інваліди от рождєнія то с умним відом…
а те що нова церква будується навпроти маєтку того що душу продав тому самому,то це мабудь усім понятно..і чому непобудувати нову церкву на новостойках в р-ні богдана?

Алекс
29.01.2016 at 09:44

ПОЗОР ПОЗОР ПОЗОР

Цибуліно
29.01.2016 at 10:28

Користувач , який перший залишив коментар , Ви що ідіот? Чи Ви не читали про , що ідеться у статті? Яке відношення має- крики , пропаганда і обливання багном іншої людини\людей на вшановуванні загиблого в АТО , до того , що Ви написали? Чи Ви вже як бичок на корриді? Побачив червону трапочку і впірьод, так і ви про “святих отців” ? Чи може Ви просто “манали”, читати і розбиратись у статейці , знайшли для себе – ” полєзне” і давай писати ? Сором .Тут не у тому питання , хто ,як і по якому молиться хто являється святим отцем , а хто ні … Тут питання у вчинку людини і правильності того вчинку .. Сядьте, почитате, подумайте і напишіть ТО ШО ТРЕБА , а не те , що Ви написали..

Цибуліно
29.01.2016 at 10:28

Вибачте за неграмотність

Автор
29.01.2016 at 12:26

Ви праві, напевно, варто “святі отці” писати в лапках ))

Небайдужий
29.01.2016 at 13:22

А що тут дивного? Піп розрекламував свою фірму і одночасно дискредитував фірму-конкурента. Треба ж якось піднімати обсяги продажу свічок і надання магічних послуг?
До речі, як там з дозвільними документами на земельну ділянку і будівництво бізнес-точки попа Івана, що за “Червоною рутою”? Не чули? 😉

Автор
30.01.2016 at 16:42

Додам першому дописувачу, що по-справжньому є святим на землі, то це діти. І чиї б вони не були, давайте не будемо їх чіпати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *