Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.05.2019

ПОТРІБНА ДОПОМОГА ВОЛОНТЕРІВ – запрошення для тих, хто хоче зробити наше місто більш «зрозумілим» для мешканців та гостей міста

Якщо ти хочеш, щоб інформація про нашу громаду була більш доступною для мешканців та гостей міста, щоб перестало бути таємницею, яке комунальне майно чи земельну ділянку міська рада хоче продати через аукціон, а гості міста без проблем могли б зорієнтуватися, де в місті знаходяться історичні пам’ятки чи, наприклад, відділення банків – запрошуємо до цікавої та корисної роботи!

Трішки історії: в 2018 році, громадською організацією «ПРАВО», спільно з міською радою і за підтримки проекту ПРОМІС, було розроблено інтернет-ресурс «Хмільник на долоні». Основним завданням цього ресурсу є візуалізація інформації про цікавинки міста та його «активи». Розробники сайту ставили собі за мету зробити такий ресурс, який би дозволив знайти на мапі міста максимум інформації, яка могла б зацікавити туристів, відпочиваючих санаторіїв чи, наприклад, підприємців.

Зараз сайт вже розроблено і вже наповнено певною інформацією. Але цього замало, а для максимального його наповнення потрібна допомога небайдужих людей.

Тому, якщо тебе зацікавила пропозиція долучитися до цікавої та корисної роботи – просимо звертатися в офіс громадської організації «ПРАВО», який знаходиться в районному Будинку культури.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефонами:

067 425 84 95 або 2 00 30.

Також можна написати нам на електронну пошту: pravo.ngo@gmail.com або звернутися до нас через нашу сторінку в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/pravongo.org/

Будемо дуже вдячні за допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *