Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.12.2011

ПОВЕРНІТЬ “618-ий” ТА “624-ий”!!!

«Братство хмільничан у Києві» звертається з вимогою переглянути рішення Укрзалізниці щодо скасування рейсів залізничних потягів №618 «Хмельницький – Київ» з причепними вагонами до м. Москви та м. Харкова та №624 «Кам’янець-Подільський – Київ» як таке, що унеможливлює повноцінний розвиток міста-курорту Хмільник, викликає справедливе обурення жителів та приносить шкоду іміджу органів державної влади.

19 листопада 2011 р. під час загальних зборів громадської організації «Братство хмільничан у Києві». було прийнято рішення направити звернення до адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів, Державної адміністрації залізничного транспорту України, Вінницької облдержадміністрації, Вінницької обласної ради щодо відновлення руху потягів.

Нагадуємо, що 1 червня 2011 року Президент України Віктор Янукович підписав Закон України «Про оголошення природних територій міста Хмільника Вінницької області курортом державного значення», а вже 1 листопада місто було частково позбавлене залізничного сполучення.

Використано матеріали з сайту Хмільник.ua http://hm.ua

3 Comments on “ПОВЕРНІТЬ “618-ий” ТА “624-ий”!!!

Віталій
10.12.2011 at 12:47

Цікаво, а це поодинока ініціатива громадської організації чи органи влади також намагалися якось вплинути на ситуацію? Чи знову немає повноважень?

Пронира
10.12.2011 at 13:30

Дійсно бредова ситуація… Прийнято Закон про курорт державного значення і потяги скасували (“както па дибільнаму”). Багато разів діставався потягом до Києва і часто виникали проблеми з наявністю квитків, а це доказ гарного пасажиропотоку. То чому скасовано..? А що до впливу, має бути елементарне розуміння без мітингуючиx, незадоволениx та статей з коментарями на форумаx. Тай самого начальника Пд.-Зx. залізниці пана Кривопішина та його капличку в Xмільнику рекламували досить довго та солодко… вдячність йому за те, що переймається дуxовністю містян, але, якщо він великий друг міста та громади, неxай допоможе з відновленням транспортного сполучення, якщо це можливо. Звичайно, потяг, яким користується декілька відсотків громадян та гості міста (а це не основа лекторату на місцевиx вибораx) – це не капличка в центрі міста, xоч і стоїть між кабаком та бувшою дискотекою, зате завжди на виду…

Віталій
10.12.2011 at 14:25

А чим Вам не подобаються мітинги та статті з коментами на форумі? )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *