Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.08.2012

ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО СУМНОЗВІСНОГО ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ В СФЕРІ РОЗВАГ

Питання про це Положення вже мусолиться не один день. Ми вже чули позицію влади, яку було оприлюднено на офіційному сайті міста Хмільника: http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=57494, ознайомилися з позицією інформаційної агенції «ПЕРСПЕКТИВА», з якою можна ознайомитися за цим посиланням: http://perspectiva.inf.ua/?p=4190, а також надали можливість висловити своє бачення щодо подій навколо Положення підприємцю Олександру Вознюку: http://pravongo.org/skasovane-polozhennya-pozytsiya-pidpryemtsya-yakyj-zahyschae-svoji-prava/

Тепер вважаємо за доцільне ознайомити читачів Громадського форуму Хмільниччини з позицією міського голови та депутатського корпусу… Тобто пропонуємо послухати аудіо запис позачергової сесії, під час якої й було скасовано сумнозвісне Положення про надання послуг в сфері розваг в місті Хмільнику.

Вашій увазі пропонується сам аудіо запис:

Користуючись нагодою, звертаємо вашу увагу на те, що на Громадському Форумі Хмільниччини вже оприлюднено аудіо запис попередньої, 26 сесії міської ради.

8 Comments on “ПОВЕРТАЮЧИСЬ ДО СУМНОЗВІСНОГО ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ В СФЕРІ РОЗВАГ

Небайдужий
21.08.2012 at 19:24

Цирк та й годі 😆
Зверніть увагу на спітч, починаючи з 11 хв 55 сек: “Ну я не розумію, ну не розумію…. ну не вкладається в мене в голові, кому допомагає цей “Громадський форум “Право”? Шо він хоче вже я ннне…? В мене не вкладається в ггг… В мене вже [пауза]… Ну вже занадто, розумієте? Занадто… Шоб це сьодні таке виробляли вони в районі,  то, напевно, була б якась реакція. Ну я поки шо ніякої реакції в мене нема, але реакція в мене буде! Я терплю, терплю ше, но терпець тоже вривається, як кажуть. От!….”
Шкода, що міський голова не озвучив своїх планів щодо ГФХ… Цікаво, яка реакція на висловлювання дописувачів форуму буде у Василя Пилиповича, коли у нього нарешті увірветься “терпець”? Він вдасться до фізичної розправи над членами ГО ПРАВО та тими, чиї дописи на ГФХ йому не подобаються? Чи може, винесе на розгляд сесії міської ради проект рішення, яким заборонить функціонування цього інтернет-ресурсу чи заборонить користувачам мережі інтернет вільно висловлювати свою думку про діяльність міської влади? Чи відкриє в мережі свій власний форум, на якому разом з Петьою почне критикувати своїх виборців, за те, що вони наважилися критикувати його діяльність? Чи може якимось іншим чином буде мститися тим, хто його вибрав міським головою, за критику? Немає слів… На думку приходить лише назва відомого голлівудського фільму “Dumb & Dumber” Чесно кажучи, вже навіть сміятися не хочеться… Просто сором за такий вибір хмільничан…

 

Гігібайт
22.08.2012 at 09:02

Оце Ви зараз пане Небайдужий коментуєте і наражаєте себе на небезпеку, бути суворо покараним його величністю міським головою.
 

Небайдужий
22.08.2012 at 10:01

Тю… а мене за шо??? 😆

Гігібайт
22.08.2012 at 10:16

за коментар

Небайдужий
22.08.2012 at 10:49

В такому разі, пане Ґігібайте, на вас також чекає страшна мстя міського голови 😆

Віталій
27.08.2012 at 17:32

На офіційному сайті міста Хмільника зявилося рішення щодо про скасування Положення: http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2012/23082012/832.doc

Небайдужий
27.08.2012 at 17:42

А нафіга це положення взагалі потрібне????… Нема чим зайнятися “управлінню євроінтеграції”? 😉

Віталій
27.08.2012 at 18:09

Відверто кажучи я також не розумію. І формулювання
Встановлення єдиного підходу до  надання послуг у сфері розваг на території міста Хмільника” також не дуже тішить. Навіть смішить))) Тому що підприємці надають свої послуги (а саме вони, а не міська рада))), використовують різні підходи в цій сфері…)))
Як на мене, то саме Положення, якщо вже є така необхідність, варто кардинально міняти. Тому що в старому було поєднано, причому досить нерозумно, підприємців, які мають батут і цирки та зоопарки. Не витримує жодної критики ініціатива щодо укладання строкового земельного сервітуту з тими зоопарками чи цирками… Як на мене, то варто було б визначити земельну ділянку, де могли б ці “заклади” розміщуватися, оформити її належним чином, передати в користування “Хмільниккомунсервісу”, який, в свою чергу, надавав би її в оренду всім суб’єктам господарювання, які мають бажання привезти в Хмільник цирк чи той самий зоопарк…
Ми вже чекаємо-недочекаємося, щоб ознайомитися з проектом нового Положення. Цікаво, чи будуть виключені з нього оті всі дурниці, які були в попередньому?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *