Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.02.2012

Працівники Військового санаторію підуть на «штурм Києва»?

Поштовхом до невдоволення стала пропозиція керівництва продовжити вимушену відпустку. 14 лютого працівники клінічного санаторію Міноборони «Хмільник» повернулися з вимушених відпусток, а їх знов відправили… відпочивати.

– Ми дуже скоро погоджувалися на умовляння чиновників з міністерства, – каже один з учасників акцій протесту, що відбувалися наприкінці минулого року. – Вірили їм на слово. Свої обіцянки чиновники не виконали. Доведеться йти штурмом на Київ і протестувати під ворітьми у міністра. Від безвиході люди можуть вдатися до повторного перекриття вулиці у Хмільнику, як це було торік, Кажуть, так не можна робити, А залишати людей без засобів до існування – можна?

Думка колективу про те, що санаторій добивають до ручки, щоб потім продати за безцінь у приватні руки, підтвердилася знову. Внаслідок відключення газу, вивели з ладу систему опалення. Від холоду руйнуються приміщення. Складається враження, що у Міноборони не відають про це. Звідти запевняють колектив, що санаторій буде працювати, мовляв, на березень уже видають путівки, планують оздоровити 350 відпочиваючих. На думку медиків це робиться для того, щоб викликати невдоволення в тих, хто приїде на лікування.

Військовий санаторій припинив роботу 8 грудня – за борги йому відключили світло та газ. Після акцій протесту з військово-медичного департаменту перерахували 450 тисяч гривень на погашення боргів, а працівникам пообіцяли, що санаторій працюватиме, про продаж не може бути й мови, людей скорочувати не будуть, а Міністерство оборони контролюватиме вирішення усіх проблемних питань.

Свого часу, в одному з інтерв’ю на центральному телеканалі, міський голова Хмільника Василь Грушко зробив припущення про можливий продаж Військового санаторію. Зокрема він сказав: «…сьогодні потрібно Міністерству оборони України прийняти таке радикальне і вольове рішення, і, як кажуть, маючи такий в перспективи гарний фінансовий момент, або вони розвивали його, розпочали, знову ж таки, його діяльність, або, як кажуть, не маючи фінансової можливості в міністерств – продали його потужному інвестору аби від того вигравала вся наша лікувально-курортна галузь у місті…».

Чи будуть слова Василя Пилиповича пророчими – покаже час. А зараз працівники Військового санаторію готуються до чергових акцій протесту…

 

Використано матеріали http://20minut.ua/

15 Comments on “Працівники Військового санаторію підуть на «штурм Києва»?

Месник
25.02.2012 at 21:16

а шо вже гей-ляшко зі своєю тіпа радикальною партією не допомагає?

Віталій
25.02.2012 at 21:20

Та тіпа допомогли… Тіпа хватіт…)))

Віталій
17.03.2012 at 02:52

За цим посиланням цікавий матеріал про долю санаторію:
http://www.bagnet.org/news/investigations/175872
 

Небайдужий
17.03.2012 at 13:58

Ну те, що Андрій Блажко “міцний господарник” і людина, якій, м’яко кажучи, завжди було начхати на закон та права інших людей заради збагачення себе любимого, це давно не секрет. Кожен, хто мав з ним справу, має таку ж саму думку.
Нормою для нього завжди були приймання на роботу до санаторію виключно за хабарі, постійні грубі порушення трудових прав працівників санаторію, тіньові схеми “освоєння” витрат на його утримання і т.д. і т.п. А тут ще й звинувачення в навмисному доведенню до банкрутства з метою подальшої приватизації оздоровниці…. що ж, враховуючи психологічний портрет підозрюваного та його попередню поведінку, цілком можливо, що й це також може виявитися правдою…

Паштет
17.03.2012 at 17:01

Знову психологія)))

Глеб
17.03.2012 at 17:24

Нет, шизофрения 🙂

Паштет
17.03.2012 at 18:20

Віталій (Глеб), пропоную писати під одним іменем, очевидно, що такі бидлоцькі жарти та безперервне хамство, притаманні тільки Вам, тож не соромтесь і підписуйтесь Віталієм, щоб не плутати люд.

Віталій
17.03.2012 at 19:39

Пропоную в своїх коментарях називати мене Віталієм, а також Глєбом, Пронирою, Небайдужим, Марусею, Месником, Володимиром Великим, Віктором, Мішою, Жорою, Мартином та іншими… Всі Вас зрозуміють, не хвилюйтесь…)))

Паштет
17.03.2012 at 19:46

Перерахували всіх маріонеток та їх двійників))) А тих хто Вам не підвладні не зачепили))) Дякую за додаткову інформацію)))

Віталій
17.03.2012 at 19:56

Ой, перепрошую! Забув Вам нагадати, що можете мене називати ще й Паштетом!)))

Паштет
17.03.2012 at 20:03

Це вже немає різниці)))

Євгенія
17.03.2012 at 20:12

Ну от, знову замісь того, щоб коментувати статтю почались образи….

Паштет
17.03.2012 at 20:56

Все в кращих традиціях цього сайту…

Пронира
18.03.2012 at 16:19

Те, що процес відчуження санаторію, з використання меxанізму штучного (варварського) бакрутства, не зупинити – це вже факт і цим нікого не здивуєш, xіба що білок, які проживали у синіx ялинкаx закладу. Мітинги, зібрання, протести, перекриття вулиць – річ корисна, але не зовсім дієва в сенсі прискорення “кращого життя” для персоналу. З протестуючими мають також бути і представники місцевої влади і бажано не рядові. Одного листування з кабінету в кабінет замало. Варто домагатись зустрічей і не якогось дядька з департаменту медицини в Xмільнику, а нашиx посадовців та ініціативної групи в міністерстві. І коли всеж таку зустріч буде призначено, лише тоді буде зрозуміло, що процес зрушиться з місця. А поки “серйозним дядям” немає чого сказати, працівники санаторію змушені їздити до Києва, а рядові працівники міністерства у Xмільник.

Віталій
18.03.2012 at 16:27

Тут все залежить від того, хто конкретно за цим стоїть. Якщо хтось із Міністерства чи наближені до нього , то який сенс тоді взагалі ініціювати такі зустрічі? Погано, що людей водять за ніс, причому всі, хто мали б допомогти…
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *