Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.10.2010

Правда про акцію “Врятуй свою мову”

1. Людей було не менше 2000.
2. Ми не стояли, звісивши носа, а постійно співали і кричали.
3. Коли настала обідня перерва, депутати боялися виходити.
4. За інформацією депутата Андрія Шевченка, закон не буде ставитися на голосування ні цей, ні наступний тиждень. АЛЕ. Нам не можна розслаблятися, і треба вміти максимально швидко змобілізуватися при потребі.


Джерло : http://www.hurtom.com

6 Comments on “Правда про акцію “Врятуй свою мову”

Козарлюга
04.10.2010 at 23:07

Це добре, що ще існує патріотичний дух нашої молоді!!! Є надія на майбутнє нашої держави, але боюсь як би не застосувала теперішня влада адмінресурс і міліцію! Подій на площі Тян ан Мінь не можна повторити! А люди з низькою мораллю здатні на все…

Віталій
05.10.2010 at 09:59

Перепрошую, а може хтось розповість більш докладніше про цю акцію? Жумаю, якщо є фото – то є і свідчення очевидців. Тож прошу…

Слободянська кішечка
05.10.2010 at 17:58

Так-так-так, розкажіть доклдніше, цікаво.

Слободянська кішечка
05.10.2010 at 17:59

І справді цікаво, що ж саме було, а то з фотографій якось не дуже зрозуміло.

Володимир Великий
05.10.2010 at 18:34

Врятуй свою мову!

У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про мови», який проголошує «українсько-російську двомовність» і запроваджує тотальну русифікацію.

Цей законопроект – докладна інструкція зі знищення української мови в усіх сферах суспільного життя. Якщо його приймуть, українська швидко зникне зі шкіл і вишів, з телебачення й кінотеатрів, книгарень і крамниць, органів влади і війська. Українці стануть людьми другого сорту у власній країні, а сама Україна після цього швидко перетвориться на російську провінцію: недаремно Людміла Путіна заявила, що межі Росії проходять там, де й межі російської мови.

Центральне місце у законопроекті «Про мови» відводиться російській мові. Чого варта хоча б ст. 7, яка зветься «Російська мова в Україні. Українсько-російська двомовність», яка цинічно перекручує факти на користь російської мови.

Незважаючи на те, що в Україні на своїх етнічних територіях, окрім українців, проживають чотири народи, які не мають власної державності (гагаузи, кримські татари, кримчаки і караїми), і мови яких знаходяться на межі зникнення (гагаузька, кримчацька і караїмська) або під загрозою зникнення у майбутньому (кримські татари), оскільки їм не створені належні умови для розвитку, і сфера їх застосування є досить вузькою, можновладці з Партії регіонів, Компартії і Блоку Литвина турбуються лише про російську мову, якій нічого подібного не загрожує, і яка є найпоширенішою не лише у багатьох регіонах України, а і у найбільшій у світі державі.

У них вистачає кнопок і тушок. Вони знають, що жоден суд не захистить наших прав. Вони впевнені, що опозиція нічого не вдіє. Вони розраховують, що ЗМІ недооцінять або замовчать загрозу. Тому вже 4 жовтня погоджувальна рада парламенту може включити законопроект «Про мови» до порядку денного, а невдовзі Янукович і його коаліція зроблять його законом.

Ситуація критична. Не варто сподіватися на когось. Зупинити їх можеш лише ти, якщо вийдеш на вулицю і закличеш до цього інших. Якщо нас буде багато – їм доведеться відступити, бо владі, яка втрачає авторитет на очах через невиконання обіцянок підвищити добробут громадян, не вигідні масові протести.

Однієї акції може бути замало. Можуть знадобитися активні дії по всій країні. Але критично важливо прийти в

понеділок, 4 жовтня о 10.30
до Комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/2)

Ми вимагатимемо зняти з реєстрації антиукраїнський закон «Про мови» і зайнятися натомість справами, які реально покращать життя українців.

Разом скажемо депутатам: «ЗАЙМІТЬСЯ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ!»

Громадська кампанія «Новий громадянин»
Рух добровольців «Простір свободи»
Громадянський рух «Відсіч»

Приходь 4 жовтня на мітинг та покажи владі, що ти не допустиш другої державної! Це справа кожного, хто вважає себе українцем і любить свою мову!

Карта місця зустрічі –

Джерело:
Для тих, хто хоче сказати ” А толку?” спочатку спочатку почитайте тут http://blogs.pravda.com.ua

Волошка
05.10.2010 at 18:49

Бачу по фото, що народу було багатенько. А більшість – молодь, ну й справжні щирі українці. За молоддю – майбутнє! І влада цього не розуміє – вона зробить величезну помилку, якщо прийме такий закон. Люди й так обурені, готові на радикальні вчинки… Боюсь за українців, Україну!!!
Хоча зараз більше молоді – за Україну! )) Та все ж росіяни – народ підлий і все ж таки сильний. Варто лише згадати історію України.
Маємо показати приклад небайдужих, демократичних українців. Щоб жодна …… нас не зламала!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *