Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.08.2020

ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА: РОБОЧА ГРУПА ВИЗНАЧИЛАСЯ З ГРОМАДАМИ, В ЯКИХ ВІДБУДУТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ

Робоча група проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді» визначилася з громадами, в яких буде проведено інформаційні зустрічі. Мета таких зустрічей –  інформування мешканців територіальної громади про можливість та механізми вирішення правових проблем.

Участь в заході взяли експерти громадської організації “ПРАВО” Віталій Дорох та Тарас Носальський, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Наталія Мазур, а також начальник Хмільницького бюро правової допомоги Ганна Мариніч.

Також члени робочої групи обговорили поточний стан реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», а також домовилися про наступну зустріч, під час якої буде узгоджено конкретні дати проведення інформаційних зустрічей.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

2 Comments on “ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА: РОБОЧА ГРУПА ВИЗНАЧИЛАСЯ З ГРОМАДАМИ, В ЯКИХ ВІДБУДУТЬСЯ ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ

Федір
06.08.2020 at 22:39

Віталій Дорозі, Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, а є у Вінниці представники Вашої громадської організації “ПРАВО” .
Якщо так, хочу долучитись. Є багато цікавих ідей і проектів для громади Вінниці.
З повагою, Федір Гота.

Віталій
07.08.2020 at 08:33

Вітаю. Наша організація є членом громадської спілки “Мережа правового розвитку”. У Вінниці нашу Мережу представляє Подільський центр прав людини. Керівник – Михайло Бардин. Ось його номер телефону: 067 482 83 16.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *