Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.02.2020

ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА: РОЗРОБЛЯЄМО НАВЧАЛЬНУ ПРОГРАМУ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СІЛЬСЬКИХ ГРОМАД

Сьогодні, в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», відбулося засідання робочої групи, під час якої було обговорено поточний стан реалізації проекту та нагальні питання реалізації проекту.

Участь в засіданні взяли представники громадської організації «ПРАВО», начальник відділу  інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Наталія Мазур та начальник Хмільницького Бюро правової допомоги Ганна Мариніч.

На початку роботи присутніх було поінформовано про перебіг реалізації проекту, зокрема, що стосується проведення аналізу нормативно-правової бази, відслідковування актуальних правових проблем громади, а також проведення комунікативних заходів.

Після цього учасники обговорили основні напрямки навчальної програми, яка буде розроблена в рамках реалізації проекту. За цією програмою пройдуть навчання 20 представників територіальних громад, які, в перспективі, увійдуть до складу Хмільницької міської ОТГ.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *