Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.01.2020

ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА – запрошуємо на презентацію проекту

Які правові проблеми є в Хмільницькій громаді? Як можна їх вирішити? Хто і що планує для цього зробити?

Відповіді на ці та інші питання можна буде отримати, відвідавши презентацію проекту  «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді».

Захід відбудеться 16 січня 2020 року, в конференц-залі Хмільницької міської ради.

Початок о 12.00.

До участі запрошуються представники структурних підрозділів міської ради, депутати міської ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Контактна особа:

Олена Черній

067 143 43 83

pravo.ngo@gmail.com

Для довідки:

З 2019 року Хмільницька громада бере участь в програмі «Правоспроможна громада». Програма є комплексом практичних заходів, що включає дослідження правових потреб громади, розробку місцевих програм доступу до правосуддя, оцінку їх реалізації. Адміністрування програми здійснюється Громадською спілкою «Мережа правового розвитку» (членом якої є громадська організація «ПРАВО»), ВБО «Українська фундація правової допомоги» та мережі правових клубів «Pravokator».

Представники Хмільницької міської ОТГ, а саме: Олена Черній, Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО»), Наталя Мазур (Хмільницька міська рада) та Ганна Мариніч (Хмільницьке бюро правової допомоги) взяли участь в навчанні в рамках цієї програми.

Нашою командою було проведено соціологічне дослідження, спрямоване на визначення правових потреб Хмільницької міської об’єднаної територіальної  громади, презентовано ці результати під час засідання «круглого столу» в Хмільнику, а також під час практикуму в місті Дніпро. Після цього нашою командою було підготовлено проект «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який було представлено на конкурс «Безпечна та правоспроможна громада», оголошений програмами ««Права людини і правосуддя» та «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Наш проект було підтримано Фондом і наразі є потреба в проведенні його презентації для членів Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади.

2 Comments on “ПРАВОСПРОМОЖНА ГРОМАДА – запрошуємо на презентацію проекту

Михайло Бардин
13.01.2020 at 13:42

Бажаю успішної презентації і не менш успішної імплементації усіх задумів проекту.

Віталій
14.01.2020 at 13:05

Приїжджайте в гості!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *