Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.05.2015

ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ ГОВОРИЛИ ПРО РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

100_1765Про процедуру добровільного об’єднання територіальних громад та про нюанси оподаткування дізналися правові консультанти, які працюють в сільських громадах нашого району під час чергової сесії навчань, яка відбулася 6 травня в читальному залі районної бібліотеки для дорослих.

Голова Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох детально розповів про реформу місцевого самоврядування, зокрема, акцентував увагу на Методиці формування спроможних територіальних громад. Також на конкретних прикладах проілюстрував можливість об’єднання територіальних громад в нашому районі.

100_1769

Зі змінами до системи оподаткування ознайомлював правових консультантів Юрій Підвальнюк. До нього було чимало питань – цікавили присутніх зміни до Податкового Кодексу, про порядок оформлення субсидій (зокрема, які потрібні довідки). Розповів Юрій Григорович і про податкові соціальні пільги, і про сплату земельного податку, перерахував ті категорії, які звільнятимуться від сплати цього податку. Також виникло питання, чи входить дохід від особистого обробітку земельної частки (паю) до декларації, необхідної для оформлення субсидії. Представник податкової обіцяв докладно в цьому розібратися і повідомити консультантів додатково.

100_1788

Для довідки: навчання відбулося в рамках проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі», який реалізовує громадська організація «ПРАВО», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *