Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.11.2015

ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ ПІДВИЩУВАЛИ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ

В хмільнику відбувся другий семінар в рамках проекту «Правова допомога на селі: розширюємо Мережу правових консультантів». Під час навчання учасники дізналися про особливості водокористування водоймами жителями села, спадкування та оформлення спадщини, відшкодування шкоди, правове регулювання шлюбно-сімейних відносин, а також про основи соціального захисту та пенсійного забезпечення в Україні.

100_1530

В якості учасників навчання виступили члени раніше сформованої групи в кількості 15 осіб, до якої увійшли вчителі сільських шкіл, сільські бібліотекарі та громадські активісти.

100_4007

Для довідки:

Навчання відбулося в рамках реалізації мікро-проекту «Правова допомога на селі: розширюємо Мережу правових консультантів» здійснюється в рамках проекту «Громадські центри юридичної та інформаційної допомоги в Україні», що реалізує Українська Гельсінська Спілка з прав людини (УГСПЛ)  при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED).

100_2436

Проект є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Погляди розробників та виконавців мікро-проекту  не обов’язково збігаються з офіційною позицією Української Гельсінської Спілки з прав людини  та Національного фонду на підтримку демократії (NED).

100_4010

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *