Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

24.04.2015

ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЇ ЗНАННЯ

100_1530Чергова сесія навчань для правових консультантів відбулася сьогодні в читальному залі районної бібліотеки для дорослих. Теми було обрано найактуальніші: оформлення субсидій та пільги для учасників АТО.

До участі в заході було запрошено адвоката Тараса Коваля, який детально ознайомив правових консультантів, які працюють в сільських громадах, з нововведеннями в законодавстві, що стосуються субсидій та пільг для військових.

Під час обговорення також з’ясувалось, що не всі уповноважені сільськими радами особи, які мають консультувати населення щодо оформлення субсидій, знають процедури їх оформлення і часто дезінформують громадян.

100_1545

Варто відзначити, що навчання проходило у форматі питання-відповідь. Значну увагу було приділено тематиці «АТО»: чому військові не отримують посвідчень учасників АТО, які пільги має надавати держава учасникам бойових дій, кого і за якими критеріями наразі мобілізовують, і, зрештою, які права мають мобілізовані особи.

Були конструктивні дискусії, переконливі аргументи та чіткі роз’яснення, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

100_1547

Для довідки: навчання відбулося в рамках проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі», який реалізовує громадська організація «ПРАВО», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

2 Comments on “ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЇ ЗНАННЯ

Месник
28.04.2015 at 22:23

Тіж самі вчать тих самих))))

Віталій
28.04.2015 at 22:44

Дуже точно підмічено!))) Тільки тема інша. Тому що законодавство змінюється і потребує додаткових роз’яснень. Так що справді – ті ж самі вчать тих самих…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *