Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.02.2014

ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ

DSC03906Таку тезу було озвучено під час презентації проекту громадської організації «ПРАВО» «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі». Основним елементом проекту є відбір та навчання правових консультантів з сільських громад Хмільницького району, які в подальшому, зможуть надавати безоплатну правову допомогу мешканцям сіл.

Передбачається, що під час реалізації проекту навчання пройдуть 15 осіб, які потім, після співбесіди та відвідин сільських громад, зможуть стати правовими консультантами в своїх громадах.

DSC03899

Також проектом «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі» передбачається започаткування низки заходів, спрямованих на забезпечення жителів сільської місцевості правовою допомогою, зокрема – створення постійно діючої рубрики «Правові консультації» в міськрайонній газеті «Життєві обрії».

DSC03908

Варто зазначити, що проект громадської організації «ПРАВО» «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі» є логічнм продовженням попередніх проектів, що були реалізовані в партнерстві з Хмільницької райдержадміністрацією, Хмільницькою районною радою, Хмільницьким міськрайонним управлінням юстиції та Хмільницькою районною бібліотекою для дорослих. Всі ініціативи були спрямовані на забезпечення сільського населення Хмільницького району якісною правовою допомогою.

DSC03909

Проект «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькому районі» реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

DSC03920DSC03925DSC03935DSC03936DSC03938

2 Comments on “ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАНТИ

Віктор
23.02.2014 at 22:57

Цілком потрібна справа!

Віталій
23.02.2014 at 23:00

Запрошую до участі в проекті. Особливо мешканців сільської місцевості Хмільницького району… До речі. незабаром буде оголошено конкурсний відбір на формування групи для участі в навчанні правових консультантів… 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *