Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.07.2020

ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА ОБГОВОРИЛИ НАЯВНІ ПРАВОВІ ПРОБЛЕМИ – відбулося фокус-групове дослідження в рамках програми «Правоспроможна громада»

Сьогодні відбулося друге з трьох запланованих фокус-групових досліджень щодо виявлення наявних в Хмільницькій ОТГ правових проблем. Участь в дослідженні взяли представники громадських та релігійних громад, які діють на території Хмільницької громади, а саме: «Громадянська варта», «Планета добра», «Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району», «Спілка учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС», «Туристично-оздоровча Україна», «Спільний шлях», а також представник релігійної римо-католицької громади.

Також були присутні експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній, Віталій Дорох, Володимир Плахотнюк та Юлія Козачок-Фесенко.

Під час дослідження було обговорено питання досвід представників громадських організацій щодо звернень за отриманням безоплатної правової допомоги, наявні правові потреби представників громадських об’єднань, а також обговорено можливі варіанти підвищення їх спроможності щодо вирішення правових проблем.

Метою проведення фокус-групових досліджень є врахування, під час розробки проекту програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою, інтересів всіх цільових груп, зокрема – вразливих, а також міської влади та поліції.

Після проведення ще одного фокус-групового дослідження, за участі представників поліції, всю інформацію буде проаналізовано, узагальнено та підготовлено звіт, який буде використано під час розробки місцевої програми забезпечення населення безоплатною правовою допомогою.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *