Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

25.07.2011

Представники громади схвалили Методику, запропоновану громадською організацією «ПРАВО»

22 липня відбулося громадське обговорення  Методики відбору та контролю  за діяльністю громадських інспекторів з благоустрою населених пунктів в Хмільницькому районі. В заході взяли участь представники Хмільницької райдержадміністрації, Хмільницької районної ради, представники громадських організацій Хмільницького району.

     Методика  була розроблена за наслідком проведення громадської експертизи діяльності Хмільницької РДА, що проводилася в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Перспективи громадського контролю в сфері благоустрою населених пунктів в Хмільницькому районі».

     Після проходження процедури громадського обговорення, Методику буде подано на затвердження голови Хмільницької РДА. На думку представників громадської  організації «ПРАВО», затвердження такої методики дасть змогу в  майбутньому відбирати на посаду громадських інспекторів, які будуть відповідально ставитися до своїх обов’язків та матимуть необхідну кваліфікацію.

     Нагадуємо, що проект «Перспективи розвитку громадського контролю в сфері благоустрою  населених пунктів у Хмільницькому  районі» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» та Хмільницькою РДА, за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

4 Comments on “Представники громади схвалили Методику, запропоновану громадською організацією «ПРАВО»

Віталій
25.07.2011 at 20:03

Про нас пишуть на сайті Вінницької облдержадміністрації:

 

Волошка
25.07.2011 at 22:31

:)) Думаю, що це пані Інна постаралася)) Класно вийшло)!!  

Віталій
25.07.2011 at 23:39

Так… Дякую пані Інні…

Віталій
27.07.2011 at 00:22

А це – подяка пану Панаскевичу)))
http://perspectiva.inf.ua/?p=1248

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *