Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.08.2020

ПРО АНТИКОРУПЦІЙНУ ЕКСПЕРТИЗУ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ГОВОРИЛИ В ХМІЛЬНИКУ – відбувся тренінг для посадовців та представників громадськості

Що таке антикорупційна експертиза? Хто має право її проводити? Що таке корупціогенні фактори і які вони бувають? Відповіді на ці та інші питання шукали учасники та учасниці тренінгу «Антикорупційна експертиза нормативно-правових актів», який відбувся в залі засідань міської ради.

Навчання провели експерти громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох та Олена Черній. Організатором тренінгу виступила начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Наталія Мазур.

Під час навчання учасники дізналися про законодавчі засади проведення антикорупційної експертизи, про методику її проведення, а також детально зупинилися на ознаках нормативно-правового акту та прикладах корупціогенних факторів, які містяться в конкретних НПА.

Також учасники мали можливість застосувати на практиці отримані знання, спробувавши знайти корупціогенні фактори в проекті рішення, яке має затвердити виконавчий комітет однієї з ОТГ Вінницької області.

Після цього всі бажаючі отримали відповіді на питання щодо теми навчання.

Тренінг «Антикорупційна експертиза нормативно-правових актів» відбувся в рамках спільної ініціативи громадської організації «ПРАВО» та відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, яка передбачає проведення низки навчальних заходів для посадовців міської ради та представників громадськості. Кому цікаво взяти участь в подібних навчаннях – слідкуйте за анонсами на нашому сайті!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *