Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

24.11.2017

ПРО БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ТА ДОРОЖНІ ЗНАКИ

Про безпеку дорожнього руху та дорожні знаки говорили під час засідання «круглого столу» в Хмільнику.

Участь в заході взяли представники поліції, посадові особи міської ради, експерти громадської організації «ПРАВО», Центру аналізу місцевої політики та представники органів самоорганізації населення.

В рамках засідання було обговорено встановлення дорожніх знаків, зокрема тих, що встановлені з порушенням законодавства. «Під приціл» потрапив, зокрема, знак біля районного Будинку культури.
Також учасники обговорили можливість запровадження одностороннього руху по вул. Соборності (колишня вулиця 50-річчя СРСР).

В результаті обговорення було вирішено детально вивчити всі пропозиції та підготувати можливі варіанти вирішення всіх питань, що обговорювалися.

По завершенню заходу учасники мали можливість поспілкуватися в дружній, невимушеній обстановці.

Захід відбувся в рамках проекту «Формування безпечного середовища: спільна справа поліції та громади», що реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Центром аналізу місцевої політики, Хмільницьким відділом поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області та Хмільницькою міською радою в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є формування сталих зв’язків між поліцією, міською владою та громадськістю в місті Хмільнику для впровадження підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, попередження злочинності, розвитку безпечного середовища в громаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.