Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.08.2020

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЦНАПУ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ – в міській раді розпочалося навчання

В залі засідань міської ради проходить тренінг, темою якого є діяльність Центру надання адміністративних послуг. Участь в навчанні беруть експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній, Володимир Плахотнюк та Віталій Дорох.

Формат навчальної роботи складається з 3 модулів, які знайомлять учасників із такими ключовими темами:
• «Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг»,
• «Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання»,
• «Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг».


Для довідки:
Хмільницька міська ОТГ, за результатами конкурсного відбору (серед 327 громад по Україні), разом із 7-ма спроможними громадами по Вінницькій області стала учасником 3-го Раунду Програми «U-LEAD з Європою» та отримає матеріальну допомогу від Програми для модернізації ЦНАПу в м. Хмільнику. У результаті впровадження проекту «Прозорий офіс» громади буде оснащено комп’ютерною технікою, меблями із відповідним офісним устаткуванням, меблями для дитячого куточка та зони комфортного очікування громадян. Така допомога складатиме до 1 млн. грн.
«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

За матеріалами відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *