Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.11.2019

ПРО ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ТА ІНШІ МОЖЛИВОСТІ ГОВОРИЛИ В БІБЛІОТЕЦІ

Сьогодні, в читальному залі Хмільницької районної бібліотеки для дорослих, відбулося навчання, під час якого учасники дізналися про електронні сервіси, а також про інші переваги, які зараз можна отримати, використовуючи можливості мережі інтернет. Участь в навчанні взяли правові консультанти громадської організації «ПРАВО», бібліотекарі та представники громадських організацій.

Лекторами виступили експерти громадської організації «ПРАВО» (Олена Черній, Володимир Плахотнюк та Віталій Дорох), а також фахівці Хмільницького бюро правової допомоги Ганна Мариніч та Олександр Шмаль.

На початку навчання начальник Хмільницького бюро правової допомоги Ганна Мариніч розповіла про електронні сервіси Міністерства юстиції України, а також про особливості використання їх на практиці.

Після цього експертка громадської організації «ПРАВО» Олена Черній презентувала учасникам Публічну кадастрову карту, а також ознайомила присутніх з практичними можливостями, які відкриваються перед користувачем з використанням цього сервісу.

Експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох ознайомив учасників з можливостями таких сервісів, як Екомапа, УкрЯма, Юконтрол, а також сайту «Хмільник на долоні».

Також учасники мали можливість обговорити проблемні питання розвитку електронного врядування в Україні, а також мали можливість ознайомитися з прикладами використання можливостей мережі інтернет на прикладі Естонії та Грузії.

Навчання відбулося  в рамках реалізації Програми забезпечення безоплатною правовою допомогою населення Хмільницького району на 2019-2020 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *