Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.10.2019

ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ, МІСЦЕВІ ІНІЦІАТИВИ ТА ІНШІ ФОРМИ УЧАСТІ ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС НАВЧАННЯ В ХМІЛЬНИКУ

29 жовтня 2019 року в конференц-залі Хмільницької міської ради проведено треніг на тему: «Форми участі громадськості у процесах ухвалення рішень». Участь у навчанні взяли керівники структурних підрозділів міської ради, представники Соколівського старостинського округу та громадського активу.

В якості тренера виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.

Під час тренінгу учасники дізналися про механізми, які дозволяють впливати на процеси прийняття рішень, про їх переваги та недоліки, а також про їх нормативно-правове врегулювання.

Тренінг є продовженням тематики навчального курсу, що проводиться за ініціативи громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради та за організаційного сприяння виконавчого комітету міської ради.

Варто зазначити, що Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців Вінницької області випустив навчально-методичний посібник «Форми участі громадськості в процесах прийняття рішень». Авторами посібника є експерти громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох та Олена Черній.

У  навчально-методичному  посібнику  описано найпоширеніші  механізми  участі громадськості в ухваленні рішень, а також подано рекомендації щодо їхнього нормативного врегулювання та застосування на практиці.

Навчально-методичний  посібник  призначений  для  представників  територіальних громад,  посадових  осіб  органів  місцевого  самоврядування,  а  також  усіх  небайдужих громадян.

Електронний варіант посібника можна скачати тут:

Форми участі громадськості в процесах прийняття рішень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *