Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.06.2021

ПРО ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ РОЗПОВІДАЛИ В ЛОЗОВІ ТА ВЕЛИКОМУ МИТНИКУ

Відбулося ще дві інформаційні зустрічі в селах Хмільницької громади, під час яких мешканців поінформували про громадський бюджет та процедури подачі заявок на участь в ньому.

Сьогодні мешканців сіл відвідали експерти громадської організації «ПРАВО» Володимир Шеремета, Володимир Плахотнюк, а також провідний спеціаліст відділу прогнозування та залучення інвестицій управління економічного розвитку та євроінтеграції Наталя Мельник.

Під час зустрічі мешканців було поінформовано по цьогорічні особливості громадського бюджету, а також про процедуру подання та голосування за проекти. На всі питання, які виникали під час зустрічі, було надано кваліфіковані відповіді.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Розвиток інструментів «civic tech» в Хмiльницькiй громаді», який впроваджується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Центром аналізу місцевої політики та Хмільницьким бюро правової допомоги, що реалізується межах програми «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *