Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.08.2010

Про корупцію варто скаржитися Прем’єру особисто. Достатньо лише записатись на прийом

Спрощену процедуру повідомлення Прем’єр-міністра та членів Кабінету Міністрів України про корупцію та інші важливі для громадян проблеми передбачає проект нової Постанови Кабміну, розробленої Міністерством юстиції.

Після громадського обговорення та її затвердження, кожен бажаючий зможе потрапити на особистий прийом до членів Уряду та особисто поскаржитись Прем’єру про будь-які випадки корупції чи хабарництва.

Нещодавня заява Миколи Азарова, зроблена ним під час засідання уряду 27 липня 2010 року щодо персональної відповідальності керівників міністерств за антикорупційну діяльність, схоже втілюється у реальність. І відповідати члени Кабінету Міністрів будуть звичайним громадянам, які прийдуть до них на особистий прийом та повідомлять про відомі їм факти корупції. Якщо ж керівники Кабміну не зможуть відповісти громадянину та не змінять ситуацію, їм прийдеться відповідати одному з віце-прем’єр-міністрів України. Для законодавчого закріплення такої ініціативи Мін’юст розробив проект постанови Кабінету Міністрів України «Про організацію особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України», громадське обговорення якої нині і розпочате. Протягом місяця фахівці Міністерства юстиції чекатимуть від громадськості зауважень та пропозицій.

Очікується, що нова Постанова удосконалить процедуру гарантованого конституційного права громадян безпосередньо звертатися до органів державної влади для забезпечення постійного зв’язку між державою та громадянином. Окрім того, представники Уряду впевнені, що зможуть підвищити ефективність власної роботи зі зверненнями громадян та усунути недоліки у цій сфері.

Але чого б не очікували можновладці, громадяни чекають та бажають бути почутими і безпосередньо впливати на роботу владного сектору. Зокрема, вголос скаржитися на корупцію. Тим більш процедура реалізації такої можливості доволі проста – запишись на прийом та вчасно прийди …

Джерело : ТО ТОРО

5 Comments on “Про корупцію варто скаржитися Прем’єру особисто. Достатньо лише записатись на прийом

Віктор
31.08.2010 at 10:18

Як завжди багато ля-ля-ля накшталк “ми боремося з корупцією”, а самі її і кришують. Хіба сьогодні можна нормально пролікуватися в лікарні чи отримати знання в навчальному закладі не маючи чи то блату чи широку кишеню. Кожна влада б’є себе в груди, що вона бореться із корупцією…. бореться-бореться але ми як були на перших місцях по корумпованості так і залишаємся. Саме смішне в тому, що кошти на боротьбу із корупцією виділяються! Тільки куди вони йдуть це вже питання… Мабуть на взятки…
Разом з тим не потрібно забувати що громадяни самі підкормлюють корупцію несучи “подаруночки” до різних установ, бо існує в суспільстві думка: “якщо так не зробиш на тебе і не подивляться”. Думаю дописувачі даного сайту самі зустрічалися із такими реаліями життя.
Моє особисте переконання кричить про боротьбу з корупцією той хто нею в першу чергу і живе.

Віталій
01.09.2010 at 11:52

Зусилля будт-якої влади щодо боротьби з корупцією будуть зводитися нанівець без широкої участі громадськості. Головний рецепт: не давайте, повідомляйте про порушення і головне – не бійтеся…

Віктор
01.09.2010 at 14:25

сьогодні в РДА зустріч з громадськістю організовував начальник упраління УМВ України у Вінницькій області і що ви думаєте це щось змінить???

Волошка
02.09.2010 at 17:36

На жаль, ситуація з корупцією досить складна. Я згодна, що якби громадяни не давали хабарів, можна було б ще щось думати. а якщо деякі люди в установах і навчальних закладах самі натякають на хабар? А ще є що якщо не дасиш – не здасиш держекзамен чи інше.. Це дуже поширене явище.

Віктор
03.09.2010 at 09:40

і як же тоді боротися з тим що самі породжують???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *