Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.06.2022

ПРО НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ ЗАДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ВПО ГОВОРИЛИ В ХМІЛЬНИКУ

Нещодавно в Гуманітарному хабі «Мурашник» відбулася засідання «круглого столу», під час якого було обговорено шляхи співпраці між громадською організацією «ПРАВО» та владними суб’єктами, які опікуються проблемами внутрішньо переміщених осіб в нашій громаді.

Місцеву владу представляли посадовці управління праці та соціального захисту населення (Людмила Перчук, Катерина Дешева), територіального центру обслуговування населення (Наталія Вепрінцева), управління культури та туризму (Юлія Цупринюк), управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції (Лілія Денисюк), а також відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради (Наталія Мазур). Громадську організацію «ПРАВО» представляли Віталій Дорох, Володимир Шеремета та Тарас Носальський.

На початку заходу Віталій Дорох ознайомив присутніх з проектами та ініціативами, які зараз реалізовує громадська організація «ПРАВО». Окрім інших, однією з ініціатив є створення та налагодження діяльності Гуманітарного абу «Мурашник», в рамках діяльності якого вже проводяться заходи, які мають на меті соціальну інтеграцію внутрішньо переміщених осіб в життя громади.

Також було презентовано ініціативи «Банк речей», «Банк житла», «Корм для тварин», які вже реалізовуються гуманітарним хабом «Мурашник» в Хмільницькій громаді.

Окремо було обговорено необхідність створення спільної бази для всіх суб’єктів, які опікуються гуманітарної допомогою для внутрішньо переміщених осіб, проведення опитування ВПО щодо виявлення їх потреб, а також підготовка спільних заявок для участі в програмах міжнародної допомоги з метою залучення ресурсів для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток в нашій громаді.

Для довідки: гуманітарний хаб «Мурашник» було створено громадською організацією «ПРАВО» з метою підтримки та соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток в нашій громаді. Діяльність в цьому напрямку стала можливою, завдяки підтримки Мережі правового розвитку та Фонду Східна Європа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *