Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.11.2019

ПРО НОРМАТИВНЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ ГОВОРИЛИ В ВІННИЦІ

В Центрі перепідготовки державних службовців відбувся другий тренінг в рамках реалізації проекту «Електронна демократія: інформуємо, навчаємо, аналізуємо». Під час навчання учасники навчалися вирішувати проблемні питання нормативно-правового регулювання інструментів електронної демократії.

Захід провели експерти громадської організації «ПРАВО».

Під час заходу учасникам було презентовано результати аналізу середовища щодо розвитку у Вінницькій області інструментів електронної демократії.

Учасники спільно проаналізували проблемні питання, які можуть виникати під час розробки нормативно-правових актів, які регламентують порядок подання електронних петицій, проведення електронних консультацій, запровадження громадського бюджету, опрацювання електронних звернень громадян, а також запровадження онлайн трансляцій засідань колегіальних органів.

Під час заходу волонтер Корпусу Миру США в Україні Коллін Кіндіґ, який перебуває в Хмільнику на запрошення громадської організації «ПРАВО», презентував інструменти електронної демократії, які існують в Сполучених штатах Америки, зокрема в штаті Пенсільванія, а також відповів на запитання учасників навчання.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Електронна демократія: інформуємо, навчаємо, аналізуємо», який виконує громадська організація «ПРАВО» в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2019-2021 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *