Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.01.2019

ПРО РОЗВИТОК Е-ДЕМОКРАТІЇ НА ВІННИЧЧИНІ ГОВОРИЛИ З ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ОДА

Сьогодні відбулася зустріч, під час якої було обговорено проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки.

Участь в зустрічі взяли перший заступник голови Вінницької ОДА пан Андрій Гижко, голова громадської ради при Вінницькій облдержадміністрації пан Пилип Прудиус та керівник громадської організації «ПРАВО» пан Віталій Дорох.

Під час зустрічі було обговорено проект Концепції та план її реалізації на 2019 рік, а також шляхи залучення до обговорення документу представників громадськості з районів області.

Однією з оптимальних пропозицій було визначено проведення електронних консультацій на сайті Вінницької ОДА.

Для довідки:

Протягом двох місяців експерти громадської організації «ПРАВО» проводили фокус-групові дослідження, аналізували статути територіальних громад та офіційні сайти райдержадміністрацій, районних центрів та ОТГ, проводили глибинні інтерв’ю з посадовцями, аналізували отриману інформацію з метою визначення стану та перспектив розвитку інструментів електронної демократії у Вінницькій області.

Проаналізувавши всю зібрану інформацію, експерти громадської організації «ПРАВО» розробили проект Концепції розвитку електронної демократії у Вінницькій області на 2019-2020 роки.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Електронне врядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження», який реалізується громадською організацією «ПРАВО» в рамках швейцарсько-української програми EGAP за підтримки Innovabridge Foundation.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *