Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.07.2021

ПРО ВІДКРИТІ ДАНІ ТА ЇХ ОПРИЛЮДНЕННЯ ГОВОРИЛИ В ХМІЛЬНИКУ

В конференц-залі Хмільницької міської ради відбувся семінар на тему «Відкриті дані: що це таке і як налагодити роботу з їх оприлюднення». Захід провели експерти громадської організації «ПРАВО» Володимир Плахотнюк та Віталій Дорох.

Участь в заході взяли члени робочої групи, яку створено для розроблення та підготовки Порядку розміщення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, а також члени громадської та молодіжної рад.

Під час заходу було розглянуто питання нормативно-правового врегулювання оприлюднення публічної інформації в формі відкритих даних, зокрема вимоги закону «Про доступ до публічної інформації» та Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

Присутнім було презентовано Державний веб-портал відкритих даних, а також обговорено практичні особливості реєстрації та розміщення інформації на ньому.

Окремо було презентовано принципи відкритих даних, типи відкритих даних тощо.

На завершення було проведено практичну вправу, завдяки якій було визначено набори даних, які мають оприлюднювати окремі розпорядники інформації.

Варто зазначити, що це не останнє заняття з цієї тематики: надалі планується більш поглиблене ознайомлення з особливостями оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *