Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.03.2011

Проект «Довідник: сучасне українське мистецтво»

Мистецьке об’єднання «Х.Л.А.М.» (Художники. Літератори. Актори. Музиканти.) за підтримки Арт-центру Олександра Коробчинського (м.Одеса) визнали необхідність видання певного типу довідника, який би представив сучасне українське мистецтво широкій публіці.

Тенденції розвитку сучасного мистецтва в нашій країні відкривають різні традиції та формули, демонструють складні мистецькі уявлення в образотворенні та їх інтерпретації. Українські митці здійснюють вагомий внесок в європейську та світову культуру, однак для більшості споживачів вони є закритими і незрозумілими.

Аби подолати бар’єри сприйняття, звузити розрив між авторами та їхньою потенційною аудиторією, ми розробили проект «Довідник: сучасне українське мистецтво».

Він має стати амбіційною спробою поєднати в одному виданні найвидатніших авторів сучасного українського живопису, артистичних інсталяцій, фотографії, об’єктів, перформенсів, мультимедійних праць. Зараз ми знаходимося на стадії збору інформації. І пропонуємо вам долучились до цього проекту. Особливо важкою роботою для нас є зібрання всіх вартих уваги митців. Тож ми звертаємось до вас з проханням розповсюдити інформацію про видання серед мистецької спільноти, аби заохотити їх до співпраці.

Подавати дані про митців ми пропонуємо за наступним шаблоном:

* Коротка біографія

* Характеристика творчості

* Приклади робіт

Всі дані мають надходити в електронному вигляді на адресу butukok@gmail.com

За потреби можна звертатися по тел.: (093) 104 89 64, (097) 941 94 77, (048) 772 46 77

Контакти :

Оксан Бутук

“Х.Л.А.М.” (Художники. Літератор. Актори. Музиканти.)

b_red@ukr.net

093 104 89 46

097 941 94 77

048 772 46 77

http://art-center.od.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *