Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.09.2010

Профілактичний рейд «Діти вулиці» у Хмільнику

З метою виявлення фактів правопорушень серед дітей, продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, вживання ними алкогольних напоїв, наркотичних і психотропних речовин службою у справах дітей Хмільницької міської ради спільно з відділом кримінальної міліції у справах дітей Хмільницького МВ ГУМВС України у Вінницькій області 1 вересня 2010 року було проведено рейд під умовною назвою «Діти вулиці».

Під час профілактичного заходу працівниками міліції було складено два протоколи на батьків дітей за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), три особи притягнуто до відповідальності за ст. 180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння), дві особи – за ст. 178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді).
З усіма виявленими дітьми та їх батьками проведені профілактичні бесіди щодо заборони вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітніми.

Служба у справах дітей міської ради

Джерло : http://hmilnyk.osp-ua.info/

One Comment on “Профілактичний рейд «Діти вулиці» у Хмільнику

Володимир Великий
05.09.2010 at 21:06

А скільки протоколів було складено на підприємців в чиїх закладах неповнолітні розпивали (алкогольні, слабоалкогольні напої, пиво та інше), барменів які прийняли замовлення, та продавців магазинів з їх власниками???

П.С.
На офіційному сайті ЛАЖА, дві одинакові статі під різними фотографіями. Судячи з останньої там де Мельничук В.І. кумедно виходить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *