Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.02.2012

Профілактика раку молочної залози в Хмільнику

12 грудня у місті Києві, за ініціативи Українського Жіночого Фонду, відбувся тренінг присвячений проблемі «Рак молочної залози», який я відвідала. Участь у ньому могли брати лише переможниці конкурсу «Перший крок до успіху», які пройшли конкурсний відбір, надсилаючи свої анкети. Всього нас було 16 чоловік, в якості тренера виступила досвідчений лікар Веренич Вікторія Іванівна. Під час тренінгу пані Вікторія розповіла нам про те, що таке рак молочної залози, усі міфи і факти про це захворювання, про фактори, які можуть підвищити ризик розвитку раку молочної залози, про методи обстеження молочних залоз, а також навела нам приклади і статистичні дані.

Досить цікаво було дізнатись, про те що на рак грудей хворіють не лише жінки, а й чоловіки. Вразили такі статистичні дані як зокрема, те що від раку молочної залози щогодини помирає одна жінка.  Учасниці цього тренінгу мали змогу попрацювати у групах, описуючи фактори ризику і створюючи інформаційні буклети. Загалом все було дуже цікаво, матеріал було викладено досить змістовно і доступно. Мене як майбутнього онкохірурга ця тема не залишила байдужою, тому за підтримки свого вчителя з біології Кулініч Ольги Миколаївни я  провела подібні тренінги у своїй школі для учнів одинадцятих класів. Також планую донести інформацію вчителям нашої школи і розповсюдити створені мною інформаційні буклети з даної тематики.

Вашій увазі також пропонується продивитись відеоролик (як правильно діагностувати рак молочної залози), який займає всього 10 хвилин… Отож, не будьте байдужими до свого здоров’я, адже його не купиш і не повернеш це найдорогоцінніший і най безцінніший скарб, який потрібно берегти змолоду!  http://vk.com/public33350483

 

Учениця 11-Б класу,

СЗШ І-ІІІ ст. №1,

м. Хмільника

Дворніцька Мирослава.

Фото:Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *