Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.10.2015

ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХМІЛЬНИКА ВОЛОДИМИРА ШЕРЕМЕТИ

12080895_1740293172867829_210298760_nБагатьох хмільничан цікавить питання: хто балотуватиметься на посаду міського голови Хмільника і які пропозиції він зробить громаді?

Наразі нам ще не відомий остаточний перелік кандидатів на посаду міського голови, але ми точно знаємо, принаймні, одного потенційного кандидата – Володимира Шеремету, який підтвердив свій намір балотуватися та надав, для оприлюднення, свою передвиборчу програму.

То ж пропонуємо хмільничанам ознайомитися з програмою кандидата на посаду міського голови Володимира Шеремети. Сам пан Володимир так прокоментував свою програму:

«Я, як і більшість виборців, завжди скептично та з недовірою ставився до передвиборчих програм. Вони у всіх кандидатів завжди були популістичними і про виконання програми переможці забувають відразу після виборів.

Оскільки Закон не вимагає від кандидата на посаду міського голови наявності передвиборчої програми, то я спочатку і не збирався її готувати з поваги до виборців, тому, що ніякий мер краще за медиків не знає проблем медицини, ніякий кандидат краще за освітян не знає проблем освіти. Головне завдання міського голови – на конкурсній основі підібрати команду ефективних менеджерів, здатних швидко навчатись і проводити успішні реформи кожен у своїй сфері.

Все ж я занотував для себе певні заходи та пріоритетні напрямки розвитку міста, які потребують детального обговорення та вивчення. Спочатку заходів було багато більше, але згодом я визначив лише п’ять першочергових, на мою думку, у кожній сфері. Кожен крок має бути сміливим, швидким, але разом з тим і виваженим.

Я вмію слухати і радитись. Готовий сприймати критику, зауваження і пропозиції. Зауважу, що маю нульову терпимість до проявів несправедливості та корупції, тому, головний та першочерговий захід у будь-якій сфері – знищення корупції. На гнилому фундаменті міцний будинок не збудуєш».

Отже, пропонуємо для ознайомлення програму кандидата на посаду міського голови Хмільника Володимира Шеремети:

Медицина

П’ять першочергових кроків

 • Знищимо таке явище, як обов’язкові ‘добровільні внески’, які набули форми шантажу з боку лікарні: ‘Якщо не дасте гроші, то ми вас лікувати не будемо’. Добровільні внески мають бути добровільними, а кожен факт їхнього вимагання буде присічений. Разом із цим посилимо контроль за використанням медичних фондів.
 • Проведення постійного анкетування хворих дасть змогу об’єктивно виявити всі проблеми, з якими він стикається під час лікування та перебування у лікарні. Це в свою чергу допоможе нам краще вирішувати ці проблеми та вивести систему надання медичних послуг на новий якісний рівень.
 • Виділення коштів міського бюджету та залучення додаткових коштів державного бюджету та коштів міжнародних фінансових організацій через написання проектів дозволить забезпечити медичні заклади міста сучасним медичним обладнанням.
 • Виділення з бюджету в достатній мірі коштів на закупівлю якісної вакцини, достатня фінансова підтримка програм боротьби з наркоманією, профілактикою СНІДу, туберкульозу тощо.
 • А найголовніше – популяризація здорового способу життя, особливо серед молоді. Це одна з головних функцій держави, в т.ч. органів місцевого самоврядування в питанні охорони здоров’я, і найкраща інвестиція у здоров’я нації!

Освіта

П’ять першочергових кроків

 • Покладемо край шкільним поборам. Спонсорська допомога дитсадкам та школам має носити виключно добровільний та анонімний характер та строго обліковуватись. Не потрібно перекладати функції держави на плечі батьків, не всі з яких можуть постійно давати гроші на школу, особливо коли в сім’ї двоє та більше дітей. Оскільки самі діти прямо дотичні до цих грошових поборів, чуючи думку своїх батьків про це явище, це дуже негативно відображається на їхньому світосприйнятті та спотворює ті світлі образи педагога та турботливої держави і є серйозною загрозою для формування гідної та вільної особистості. Всім необхідним фінансуванням має займатись держава.
 • Заохочуватимемо дітей до занять в спортивних секціях міста, розширимо їх мережу. Відновимо роботу басейну в ЗОШ №4. Також необхідно збудувати басейн біля дитсадка №3 та №7.Відновимо функціонування шкільних гуртків. Особливу увагу приділимо розвитку та заохоченню дітей до занять та вивчення прогресивних сучасних напрямків, наприклад комп’ютерної графіки, дизайну, WEB-програмування.
 • Створимо систему заохочень для педагогів міста, що передбачатиме грошові надбавки і премії та буде створювати мотивацію для вчителів приділяти більше часу та зусиль вихованню дітей,використовуючи новітні методики навчання та приділяти додаткову увагу індивідуально кожній дитині. Для здібної молоді, талановитих випускників ВНЗ будуть створені всі умови для заохочення повернення їх до Хмільника та залучення їх до роботи в систему управління містом з відповідною високою зарплатнею.
 • Школярі мають бути забезпечені всіма необхідними підручниками. Зі спекуляціями щодо необхідності батькам самостійно купувати підручники буде покінчено. Харчування дітей у школах має бути безплатним, і не лише для учнів 1-3 класів.
 • Залучимо кошти міського та державного бюджету, спонсорські, грантові кошти міжнародних організацій через написання відповідних проектів для модернізації комп’ютерних класів, закупівлі сучасного устаткування навчальних кабінетів та демонстраційного обладнання для класів.

ЖКГ

П’ять першочергових кроків

 • ліквідуємо монополію КП ‘Хмільницька ЖЕК’ в комунальному секторі. Чесна і прозора конкуренція серед надавачів житлово-комунальних послуг створить вибір, а населення отримає якісні послуги за помірну ціну.
 • покінчимо з непрозорістю тарифної політики, яка стане зрозумілою для споживачів, коли тарифи на житлово-комунальні послуги залежать від якості.
 • утеплимо фасади багатоповерхових будинків, що значно заощадить кошти мешканців, а самі будинки набудуть яскравого забарвлення.Запровадження різноманітних енергозберігаючих технологій дасть можливість істотно економити кошти споживачів.
 • заохочуватимемо мешканців до створення ОСББ. Це надзвичайно важливе питання, яке потребує грамотного підходу. Іншого шляху немає. Чим раніше ми це зробимо, тим швидше отримуватимемо якісні комунальні послуги за розумні тарифи.
 • закупимо за рахунок коштів міського бюджету та коштів міжнародних організацій, шляхом написання відповідних проектів необхідної комунальної техніки, що дозволить місту вчасно та якісно прибирати сніг, очищати дороги від бруду та пилу, залишатись свіжим, квітучим та охайним.

Дороги та транспорт

П’ять першочергових кроків

 • Якісні дороги – мій головний пріоритет. Побудуємо власний сучасний комунальний асфальтний завод та придбаємо сучасну техніку. Майбутніх провідних спеціалістів з будівництва доріг відправимо на стажування у Польщу або Німеччину за здобуттям досвіду. Проектанти більше не будуть помилятися, а дороги та тротуари будуть будуватися за новітніми технологіями і не в грудні, а починаючи з квітня.
 • Запровадимо прозорий механізм громадського контролю за використанням коштів на будівництві доріг та тротуарів, що дозволить знищити корупційну складову. Комунальний асфальтний завод буде заробляти для громади додаткові кошти. За рахунок зекономлених та зароблених коштів ми зможемо будувати багато більше нових доріг та тротуарів. Велику увагу приділимо периферійним вулицям.
 • Забезпечимо чітке маркування пішохідних переходів та їх належне освітлення, замінимо світлофори на сучасніші, що мають нормальну видимість у яскраву сонячну погоду, що знизить небезпеку для пішоходів та аварійність для водіїв.
 • Встановимо по головних вулицях міста системи автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Більше ніхто не буде безкарно перевищувати швидкість.
 • Наведемо лад в маршрутних пасажирських перевезеннях в місті. Проведемо науково обґрунтоване дослідження потреб міста в пасажирських перевезеннях, що дасть можливість визначити необхідні для міста маршрути та графік руху. Покладемо край з проявами хамства з боку окремих водіїв. Вартість проїзду буде відповідати якості послуги. Необхідно вивчити питання доцільності запровадження муніципального транспорту.

Соціальна політика

П’ять першочергових кроків

 • Створимо програму соціальної та психологічної реабілітації учасників АТО. Сьогодні часто учасники бойових дій залишаються поза увагою суспільства та влади. Інколи це призводить до депресій та трагічних нещасних випадків.
 • Проблему безробіття та створення нових робочих місць можна вирішити лише шляхом стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу. Для цього створимо сприятливий інвестиційний клімат, впровадимо нові напрямки розвитку бізнесу та підприємництва, зменшимо адміністративний тиск на бізнес.
 • Всі діючі міські соціальні програми будуть збережені та розширені заради гарантування соціально незахищеним людям гідного життя.
 • Забезпечимо реалізацію права всіх пільговиків відповідно до Закону на пільговий проїзд у громадському транспорті міста.
 • Адаптуємо всю інфраструктуру міста до потреб громадян з обмеженими можливостями. Ми – будуємо європейське місто зручне для всіх його мешканців. Посилимо увагу до інклюзивної освіти та сімей, в яких проживає дитина-інвалід.

Дозвілля та відпочинок

 • Створимо літній дитячий вишкільний табір відпочинку, побудований на засадах козацького виховання, де діти зможуть відпочити від телевізорів, комп’ютерів, де нашим дітям прищеплять любов до своєї землі, свого народу, познайомлять з козацькими традиціями. Це сприятиме розвитку національної свідомості, гордості за свій народ і відповідальності перед майбутніми поколіннями. Також прищепить любов до дисципліни та порядку.
 • Міський парк потребує докорінних змін. Виготовимо проект на всі 26 гектарів парку з детальним плануванням і залученням спеціалістів із ландшафтного дизайну, що включатиме в себе велодоріжки, тенісні корти, міський пляж, можливість для інвесторів збудувати аквапарк, скульптурні галереї. Це буде справжній дендрологічний парк.
 • облюбовані місця літнього відпочинку хмільничан на природі будуть окультурені. Розглянемо можливість встановлення у таких місцях бесідок, мангалів та сміттєвих баків.
 • Хмільник може стати чудовим місцем проведення всеукраїнських тематичних фестивалів. Ми маємо стати цікавими для туристів та відпочиваючих у наших курортних закладах.
 • Впорядкуємо міський пляж та інші місця літнього відпочинку хмільничан на воді.

Інвестиції та бюджет

П’ять першочергових кроків

 • В першу чергу буде розроблена детальна інвестиційна карта міста з висвітленням кожного квадратного метра, що може приносити прибуток. Буде інтерактивний електронний і друкований варіант інвестиційного бюлетеня на декількох мовах, куди увійдуть всі об’єкти, що потребують інвестицій, з детальним описом їх можливого використання.
 • Будь-який інвестор, що бажає розвивати свій бізнес у Хмільнику та створювати робочі місця в жодному разі не повинен зіткнутися з адміністративним бюрократичним зволіканням. Оформленням всіх дозволів та документів має займатись міська рада під контролем міського голови у максимально короткий строк.
 • запровадимо у Хмільнику розроблений нами Стандарт державних закупівель, що зробить витрачання коштів міського бюджету максимально прозорим та унеможливить розкрадання наших з Вами грошей. На міському сайті буде створено розділ, де кожен зможе побачити, коли? хто? що? за яку ціну? витратив бюджетні кошти.
 • Запровадимо розроблене мною гнучке положення про спів фінансування робіт, що дозволить найбільш оптимально витрачати кошти міського бюджету та залучати кошти жителів Хмільника на найнагальніші потреби міста. Саме такий спосіб дасть можливість швидко виявити проблемні питання та виконати максимально можливий обсяг робіт у найкоротший строк.
 • Розширимо спектр надання комунальними підприємствами Хмільника якісних платних послуг жителям міста за розумну ціну. Це створить нові робочі місця і додаткові надходження до бюджету. Також прибуток буде приносити комунальний асфальтний завод, сміттєпереробний завод, запровадження виробництва власної тротуарної плитки, переробка деревини на пелети для продажу та опалення комунальних закладів міста тощо.

Екологія

П’ять першочергових кроків

 • Збудуємо сміттєпереробний завод за новітніми технологіями, що дозволить суттєво покращити екологічний стан курортного Хмільника та суттєво поповнювати бюджет міста.
 • розширення мережі каналізування стоків в приватному секторі міста дозволить покращити екологічний стан міста та якість ґрунтових вод.
 • Встановимо контроль за дотриманням правил господарського використання всього округу і зон санітарної охорони курорту Хмільник. Це велика територія навколо Хмільника, яка включає в себе 17 населених пунктів, і обмежує можливість застосування хімікатів у сільському господарстві зокрема.
 • Якість води у річці Південний Буг бажає бути кращою. Засмічені береги, сміття та порожні пляшки у воді по всьому берегу, прихований злив побутових та промислових стоків у річку, відсутність належної сучасної фільтрації питної води та каналізаційних стоків. Програма ‘Живий Буг’ передбачатиме комплексні заходи по оздоровленню нашої річки. Це має бути спільна програма всіх міст, розташованих у акваторії Південного Бугу. Також розчистимо та відновимо всі ставки та озера Хмільника.
 • Запровадимо у Хмільнику екологічний патруль з залученням волонтерів, підлітків та молоді, головним завданням якого буде виявлення та боротьба зі стихійними смітниками та їх винуватцями. Встановимо великі штрафи за викинуте сміття у невстановленому місці.

Більше про діяльність кандидата можна дізнатися з його персонального сайту: шеремета.укр

 

44 Comments on “ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ХМІЛЬНИКА ВОЛОДИМИРА ШЕРЕМЕТИ

смерть ворогам
01.10.2015 at 09:04

Запитання до пана Володимира.
Чи скасуєте ганебне рішення виконкому про запровадження платних послуг на міському стадіоні та спортивному залі?
Чи підтримаєте Ви ініціативу спортивної громадськості міста про будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в парку? (Звичайно в разі обрання)

Віталій
01.10.2015 at 09:08

Поки пан Володимир добереться до комп’ютера, щоб відповісти, напишу своє бачення. принаймні щодо платних послуг на стадіоні. Як на мене, то не варто чекати виборів та нового мера для того, щоб скасувати рішення виконавчого комітету. Це можна зробити і ДО виборів. Міська рада, тобто – депутати, мають повноваження скасовувати рішення виконавчого комітету. І якщо хтось вбачає в цьому рішенні порушення закону, то ініціюйте через раду скасування цього рішення. і хай депутати тоді вирішують, як голосувати. А за результатами того голосування ви зробите висновок. коли обиратимете новий склад міської ради.

Володимир Шеремета
01.10.2015 at 11:04

Щодо першого питання, то я вже свою думку висловлював і повторю знову – НІЯКОЇ ПЛАТИ не може бути за бажання займатись спортом у спортивній школі.

Щодо спортивного майданчика у парку. Більше року назад я дав доручення від імені комісії виконкому розробити проект на весь парк, а це 26 га. Як я передбачив у програмі, я там допускаю можливість розміщення не одного спортивного майданчика. Але лише після цілісного комплексного бачення всього парку, схем розміщення, розгляду ідей та пропозицій. До цього часу такий проект не виготовлений, комусь це не вигідно. Без нього будь-що у парку, які б благородні цілі воно не мало – дурниця. Це як будувати дах, коли ще невідомо, який буде фундамент.

смерть ворогам
01.10.2015 at 11:57

Віталій, дане рішення я розглядаю з точки зору законності та моральності.
Закон в даному випадку не порушено, а от моральність членів виконкому які приймали дане рішення сильно кульгає.

Віталій
01.10.2015 at 12:01

Ну якщо, на Вашу думку, рішення законне, то як його зможе скасувати Шеремета чи будь хто інший?)))

Бомба - Ракета
01.10.2015 at 12:19

Шеремета як депутат готує на сесію законопроект:
“З метою популяризації здорового способу життя, та залучення до зайняття спортом та фізичною культурою всіх верств населення міста Хмільник пропоную встановити вільний доступ до обєктів спортивної інфраструктури міста при умові дотримання правил та розпорядку роботи які будуть затверджені……..

Ну то як Вам така пропозиція.

Віталій
01.10.2015 at 12:22

Ви нічого не переплутали?))) Я про законопроект на сесію міської ради))). До речі, досту і так вільний) Просто хтось захотів брати за заняття спортом та фізкультурою гроші. Тобто без того, щоб щось зробити з рішенням виконкому – ну ніяк)

Бомба - Ракета
01.10.2015 at 12:52

Думаю що нічого не переплутав.
Я про те як можна відмінити рішення виконкому про запровадження платних послуг.

Віталій
01.10.2015 at 12:58

А я думаю, що для того, щоб давати якісь рекомендації, потрібно ну хоч трішки розібратися в повноваженнях органів державної влади та місцевого самоврядування. Ну не можна винести на розгляд міської ради ЗАКОНОПРОЕКТ, як Ви пропонуєте. Приймати закони в нас може ВИКЛЮЧНО Верховна Рада. А міська рада розглядає ПРОЕКТИ РІШЕНЬ!))) ВИКЛЮЧНО!!! І НІЧОГО БІЛЬШЕ!!!)))

Бомба - Ракета
01.10.2015 at 13:17

Хрен редьки не слаще. От такі “розумники” і сидять в міськраді, які не можуть освоїти кошти акумульовані на рахунках, а тільки відрізняють законопроект від проекта.Я пропонував варіант а депутат Шеремета напевне розбереться що йому подавати.

Віталій
01.10.2015 at 13:28

Законопроект від проекта рішення) Це принципова різниця)

Бомба - Ракета
01.10.2015 at 13:45

От вам і є робота. Розверніть широкомасштабну роботу організації “Право” по правовому всеобучу населення міста на предмет різниці в поняттях законопроект та проект рішення.

Віталій
01.10.2015 at 14:06

Вже давно розвернули і дивно, що Ви до цих пір на таке заняття не потрапили. Хоча може й потрапляли, та погано вчилися)))

смерть ворогам
01.10.2015 at 14:08

Шановний пан Володимир Шеремета, якщо Віталій є членом вашої команди з якою Ви йдете на вибори, то відмовтесь від його послуг. Його повчальний тон спілкування не додасть Вам прихильників.

Віталій
01.10.2015 at 14:10

Вважаю, що Володимир цілком самодостатній кандидат і мій повчальний тон щодо окремих дописувачів, які, до речі, цілком заслуговують, щоб їх трішки повчили, абсолютно не вплине на його рейтинг)))

Бомба - Ракета
01.10.2015 at 14:13

Розвернули та певно не широкомасштабно.І не завжди учні погані, бувають і вчителі нікудишні.

Віталій
01.10.2015 at 14:15

Цілком погоджуюся. Тому прошу перестати вчити нас, як розгортати роботу по правовому всеобучу населення)))))))))))))))

смерть ворогам
01.10.2015 at 14:17

Що у Вас за дурна звичка відповідати на запитання які вам не адресовані.

Бомба - Ракета
01.10.2015 at 14:22

“Перестати вчити нас” Ми Ніколай Второй.

Віталій
01.10.2015 at 14:30

))) Звернення було до громадської організації “ПРАВО”. Хоча фраза “Ми, Ніколай Второй” мені також до вподоби)))))))

Бомба - Ракета
01.10.2015 at 14:49

Я звертався до Віталія а не “Права” чи “Ліва”

Віталій
01.10.2015 at 14:51

))) Цитую:
“От вам і є робота. Розверніть широкомасштабну роботу організації “Право” по правовому всеобучу населення міста на предмет різниці в поняттях законопроект та проект рішення”.

Simplar
01.10.2015 at 14:52

Віталій Пєрвий, а вам вже обіцяно місце першого зама у випадку перемоги цього кандидата?) Чи потом тіпа сюрпріз будєт?)))))

Сергій
01.10.2015 at 17:38

Я особисто проголосую за Володимира. Хотілося б бачити на цій посаді сучасну, молоду, чесну, принципову людину, яка дійсно бажає зробити щось корисне для людей та міста, яка мислить по іншому.
Але є сумніви, що Вам це “кодло” дасть працювати, і щось вирішувати коли станете мером і чесно працювати. “Кодло” це і державна система ( прокуратура, суди, міліція і т.д) і наші місцеві псевдо царьки. Прийдеться домовлятись, комусь іти на поступки, закривати очі. Ви ж розумієте.. І ще Вам потрібно на вибори фінансова підтримка, якої у Вас мабуть немає. Але спробувати потріпати нерви варто.

викривач
01.10.2015 at 19:17

питання до Володимира а від якої Ви партії балотуетесь, і чи проведете чистку у міській раді звільнивши її від підлабузників грушка, які разом із ним порушували закон і кого візьмете у заступники?

Володимир Шеремета
01.10.2015 at 21:59

На вибори іду самовисуванцем, тобто не від партії.
Повторю слова Івана Франка: ‘Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида.’ Невже щось змінилось? Хоча, насправді, сучасний український політикум вже давно схожий на вінегрет, який варто розглядати не за кольором, а за складом. Особливо на місцевих виборах, де про політику взагалі смішно говорити. Зараз важливо дивитися на команду, і якщо там є гниляки, то ставити питання всій команді. І як вона називається сьогодні немає значення.

Щодо чистки у міській раді і не лише. Репресій не буде. Будуть створені відповідні темп і правила роботи. Думаю, що виживуть далеко не всі. Шкідники там працювати просто не зможуть. А якщо потрібно буде когось звільнити, то я не подивлюся ні на близькість до пенсії, ні на прохання покровителів.

Заступники будуть обрані на конкурсних засадах. Я думаю, що це можуть бути абсолютно свіжі люди не зіпсовані старою системою. Але тут і для мене і для нових заступників важливим буде вміння дослухатись до тверезих підказок та порад, вислуховувати всі аргументи та приймати виважені рішення, діяти швидко, але розумно.

Генадій
02.10.2015 at 01:41

“Виділення з бюджету в достатній мірі коштів на закупівлю якісної вакцини, достатня фінансова підтримка програм боротьби з наркоманією, профілактикою СНІДу, туберкульозу тощо.” ПОСМІЯВСЯ ВІД ДУШІ)))

“Особливу увагу приділимо розвитку та заохоченню дітей до занять та вивчення прогресивних сучасних напрямків, наприклад комп’ютерної графіки, дизайну, WEB-програмування.” Ну да дітям особливо треба знати WEB-програмування. АХАХАХАХА)

“ліквідуємо монополію КП ‘Хмільницька ЖЕК’ в комунальному секторі” кажись законодавство зробило то за вас))

“аохочуватимемо мешканців до створення ОСББ. Це надзвичайно важливе питання, яке потребує грамотного підходу.” Спочатку навчіть всіх платити а вже потім за ОСББ беріться.

“Якісні дороги – мій головний пріоритет. Побудуємо власний сучасний комунальний асфальтний завод та придбаємо сучасну техніку. Улибнуло.

“Міський парк потребує докорінних змін. Виготовимо проект на всі 26 гектарів парку з детальним плануванням і залученням спеціалістів із ландшафтного дизайну, що включатиме в себе велодоріжки, тенісні корти, міський пляж, можливість для інвесторів збудувати аквапарк, скульптурні галереї. Це буде справжній дендрологічний парк.” АХАХАХАХ! Може для початку річку почистите? А вже потім пляж з дендропарком робити будите. І навіщо там Ландшафтний дизайн? Чи тенісні корти? Одного що замало? Чи в нас є так багато людей які грають у теніс? Я знаю тільки 6 людей і не більше. Навіщо щось таке чудернацьке видумувати якщо можна все простіше зробити.

“Розглянемо можливість встановлення у таких місцях бесідок, мангалів та сміттєвих баків.” Бесідки та мангали ні смітники так. І так багато тих хто вживає алкоголь, а Ви їм ще зону особливу зробити хочете.

“Хмільник може стати чудовим місцем проведення всеукраїнських тематичних фестивалів” Цікаво де проводити всеукраїнський тематичний фестиваль? У НАС МІСЦЯ ДЛЯ ТАКОГО НЕМАЄ!

“Інвестиції та бюджет” ЦЕ ПРОСТО ШЕДЕВР.

“Збудуємо сміттєпереробний завод за новітніми технологіями, що дозволить суттєво покращити екологічний стан курортного Хмільника та суттєво поповнювати бюджет міста.” Вы это серьёзно? Цікаво яку дірку зробить дане чудо у бюджеті міста? А я думав, що у нашому місті не потрібен такий завод бо він буде економічно не видним. От наївний(

“Якість води у річці Південний Буг бажає бути кращою. Засмічені береги, сміття та порожні пляшки у воді по всьому берегу, прихований злив побутових та промислових стоків у річку, відсутність належної сучасної фільтрації питної води та каналізаційних стоків.” Не біда ми побудуємо пляж та все інше, а ви купайтесь у цій воді.

“Запровадимо у Хмільнику екологічний патруль з залученням волонтерів, підлітків та молоді, головним завданням якого буде виявлення та боротьба зі стихійними смітниками та їх винуватцями” Це перечить словам Віталія, що це має робити виключно відповідні служби, а не прості люди чи волонтери та підлітки.

І ці тільки швидкий аналіз даної програми.

викривач
02.10.2015 at 07:34

Володимире, ти що сам туди йдеш, треба ж мати своїх людей яким ти довіряеш (звичайно серед них мають бути вмотивовані професіонали)інакше грушкові підлабузники тебе запутають,тай взагалі тобі ж хтось буде допомагати під час виборів? А щодо заступників то їх затверджуює міська рада і можливо прийдеться йти на компроміс із ними

смерть ворогам
02.10.2015 at 11:47

да

козак
02.10.2015 at 13:23

Относительно асфальтного завода пусть Шеремета поблагодарит своего друга и покровителя Мельничука который действующий асфальтный завод продал АРМЯНАМ

Mahasun
02.10.2015 at 13:30

Можете подякувати самі. Шеремета тут яким боком?

Олександр
03.10.2015 at 10:22

Варто кожну програму, розписувати, як конкретну стратегию з цифрами сроками з різиками и шляхами їхнього вірішення. Зписати та переписати програму можна, але вона не виконається.
Наприклад, сміттєпереробний завод не побудуется ніколи у м.Хмільнику. Ви не знаєте скільки там мінусів. Не хочу зупинятись на кожному пункту програми, але якби ві взяли кожен пункт та написали скільки це потребує коштів на рік, а ботім збили з тим що є у бюджеті м.Хмільниа ви самі побачили, що ви мало, що зробите.

Проблему безробіття та створення нових робочих місць можна вирішити лише шляхом стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу. Для цього створимо сприятливий інвестиційний клімат, впровадимо нові напрямки розвитку бізнесу та підприємництва, зменшимо адміністративний тиск на бізнес.

вирішити лише шляхом стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу — це що таке що це застимулювання чим ви його простимулюєте. Потребуе розяснень.
сприятливий інвестиційний клімат——— що це буде за клімат в нас такий клімат робили попередніки 10-15% отката і ваш бізнес заробляє. Потребує розясненя.

зменшимо адміністративний тиск на бізнес —- якщо ви і зменшете тиск давши якийсь дозвіл, то податкова і прокуратура це тиск зменшувати не збирається а навпаки збільшит. А на це у вас не має методів впливу.
Отже розібравши один абзац можна зробити висновок, що результативність вашої програми близька 0. Да виконається все що не потребує коштів, а остальне лишеться на папері.

Alexandr Volotovskii
03.10.2015 at 10:24

Опрос по кандидатам зробіть з лічильником онлайн, щоб було видно усім а не тіьки для себе.

Віталій
03.10.2015 at 13:03

Пане Олександре! Я думаю, що пан Володимир сам відповість на питання. що Ви піднімаєте, але хочу прокоментувати тільки один момент. Перший – щодо сміттєпереробного заводу. Раніше справді цю ідею важко було впровадити через громіздкий цикл переробки сміття, а також через великі потужності таких заводів, які Хмільник потягнути не міг. Але зараз є міні сміттєпереробні заводи, які і потужності мають менші, і коштують набагато дешевше.ж Так що це цілком реально.
По друге – щодо відсутності в бюджеті коштів. Не все написане в програмах має бути виконане за рахонок бюджетних коштів. Для реалізації задумів мають залучатися кошти інвесторів, а також позабюджетні кошти. Наприклад, через участь в міжнародних програмах технічної підтримки. Як приклад цього – модернізація хмільницького водогону за рахунок уяасті Змільника в спільній програмі з польськими колегами…
Так що реалізувати можна все…

Генадій
03.10.2015 at 13:16

О ще один критик програми Шеремети!! БРАВО пане Олександр БРАВО. Аплодую стоячи!)

“По друге – щодо відсутності в бюджеті коштів. Не все написане в програмах має бути виконане за рахонок бюджетних коштів. Для реалізації задумів мають залучатися кошти інвесторів, а також позабюджетні кошти. Наприклад, через участь в міжнародних програмах технічної підтримки” Тобто саме пан Віталій буде то писати для Шеремети. І ще потім каже, що не в команді Шеремети і не допомагає йому. АХАХАХАХ. Цирк безкоштовний)

Віталій
03.10.2015 at 13:27

Справді цирк))) мало того що пишете безграмотно, то ще й неуважно читаєте. Я ж написав не “в програмі”, а “в програмах”, маючи на увазі всі програми всіх кандидатів. я неодноразово допомагав писати і програми, і окремі документи багатьом – навіть команді Грушка))) І в більшості випадків він навіть про це не здогадувався) І я не бачу в цьому нічого поганого – головне, щоб був від цього результат.
А щодо моєї належності до команди Шеремети, то я мав би це за честь, хоча не маю жодних амбіцій працювати в виконавчих органах міської ради. Ні на посаді рядового чиновника, ні, тим більше, – на посаді цілого заступника). Я тверезо розцінюю свої можливості і вважаю, що не маю достатнього управлінського досвіду, щоб займати посади в органах місцевого самврядування. Кожен має бути на своєму місці… Одна справа – писати програми, залучати позабюджетні кошти та готувати офіційні документи, і зовсім інше – бути управлінцем. Кожен має бути на своєму місці)))

Володимир Шеремета
03.10.2015 at 14:07

А давайте зробимо так!
Я добре розумію куди йду і які там проблеми. Який у нас бюджет і які можливості, я 5 років вникав у ці проблеми з позиції голови бюджетної комісії. Разом із тим їздив на різні навчання та тренінги, коли зрозумів, що мало просто змінити владу, важливіше навчитись системно вирішувати проблеми. Всім, хто критикує програму нагадаю речення з передмови до цієї публікації:
‘Все ж я занотував для себе певні заходи та пріоритетні напрямки розвитку міста, які потребують детального обговорення та вивчення.’

ЦЕ НЕ ПРОГРАМА ОБІЦЯНОК!!! Все що я ГАРАНТУЮ – красти у міській раді не буде НІХТО! Відірву голову всім, про кого почую що бере чи вимагає. І якщо про мене таке почуєте – прийдете і викинете з вікна. Хоча ніхто не прийде – кишка тонка, бо зараз добре знаєте, що вас грабують – і нічого, нормально терпите.

Я вам можу розписати де і як відмиваються ВАШІ гроші. В чому вигода з того, що у місті одне робиться, а інше ніколи не буде зроблено за таких підходів, коли мозок направлений лише на одну думку – А шо я з того поімею?

В мене були в житті більш цікавіші і простіші заняття, аніж розгрібати це болото. Але мені нестерпно тяжко спостерігати, як все робиться не правильно. Я не дам себе грабувати! Я збираюсь жити у свому місті і хочу, щоб воно було нормальним.

І ще. Я також можу сильно покритикувати свою програму. Це простіше, аніж визначитись із проблемами.
Давайте виконаємо правило: Критикуєш – ПРОПОНУЙ! Пишіть свої заходи, деталізуйте їх як хочете, а я їх зобов’яжусь виконати.
Тільки варіанти ‘Шеф, фсьо пропало!’ мене не влаштовують. Я ніяк не сприйму тези, що у Хмільнику ніколи не буде сміттєпереробного заводу. Буде! Я буду мріяти і сподіватись, шукати шляхи, я зроблю 10 сміливих кроків і навіть якщо 5 з них будуть не вдалими – 5 успішних просунуть нас вперед. З песимістами мені не по дорозі, голосуйте за когось іншого і насолоджуйтесь сталістю.

Лі Куан Ю в Сінгапурі, чи хоча б Саакашвілі в Грузії також вважали мрійниками. І їх критикували. Їхні ідеї та задуми багатьом здавались нереальними. Але поки їх критикували – країни розквітли.

Надалі я не буду реагувати на критику без пропозицій. То ж до праці, панове!

Генадій
03.10.2015 at 15:22

Грамотна писанина не робить людину розумною. Судячи по ваших відповідях ви просто бездарна людина. А вказувати на мої погрішності це не возвеличить вас надомною чи над іншими. Це вам йде тільки в мінус. Бо зверхніх людей ніхто не любить, а судячи з того, що ви пишете про інших та те як насміхаєтеся над ними вказує на психологічні розлади. Та також є наслідками того, що вас в дитинстві не любили, гнобили та били.

“А щодо моєї належності до команди Шеремети, то я мав би це за честь, хоча не маю жодних амбіцій працювати в виконавчих органах міської ради.” Збоку видніше що треба змінювати, чи ви просто боїтеся? Ви ж такі грамотні та обізнані в проблемах міста так йдіть покажіть як треба працювати. А не відмазуйтесь словами, що у вас амбіції інші. Слова, слова, слова і ще раз слова. Смішно читати ваші коментарі бачачи іншу картину. Но зараз не про те. Вибачаюсь що відійшов від теми. Зараз ми обговорюємо програму Шеремети, а не особисто людей.

“ЦЕ НЕ ПРОГРАМА ОБІЦЯНОК!!! Все що я ГАРАНТУЮ – красти у міській раді не буде НІХТО!” Насмішили. Так навіщо вас обирати, якщо ви цими словами просто поставили хрест на своїй програмі. Якщо ви будете працювати тільки над тим, щоб там не крали, то навіщо ви там взагалі?. Я не бачу логічного завершення. Навіщо складати програму за які більшість має проголосувати, якщо дії вже не відповідають тому що написано?

“Відірву голову всім” Як грубо і не гуманно. І це також можна розцінювати як загрозу. Публічно висловлювати такі речі це не коректно.

“про кого почую що бере чи вимагає” навіть без доказів? Ви самі себе зараз хороните.

“І якщо про мене таке почуєте – прийдете і викинете з вікна.” Я ж не вбивця. Є більш гуманні способи.

“Хоча ніхто не прийде – кишка тонка” провокуєте на вбивство? Гарний хід БРАВО. Ніхто не терпить. Просто не так радикально настроєні на зміни.

Як казав пані Віталій не пам’ятаю в якому пості “Не обов’язково бути при владі щоб щось змінити” Що було зроблено вами особисто щоб це змінити? НІЧОГО.

Як казав Шевченко “Борітеся поборете” но вашої боротьби не видно. Тому вибачайте, все що ви написали дорівнює простому нулю.

“Давайте виконаємо правило: Критикуєш – ПРОПОНУЙ!” От з цим я погоджуюсь.
“Пишіть свої заходи, деталізуйте їх як хочете, а я їх зобов’яжусь виконати.” Я і сам можу виконати все. І після цих виборів покажу як потрібно працювати.

Віталій
03.10.2015 at 16:28

Ой, Сірожа, Сірожа…))) А розуму ти так і не набрався)))

боб
04.10.2015 at 08:01

а чого цей сірожа в мери сам не йде таки акмниц?)

боб
04.10.2015 at 08:02

ой такий вумний)))) вибачте одним пальцем тисну на дві кнопки))широкопалий я))

Олександр
04.10.2015 at 10:48

Все що світить сміттєпереробці в Хмільнику це- сортування і продаж втор сировини. Все інше просто економічно не доцільна діяльність. Для загрузки переробки потрібні конкретні обєми сміття, а в нас його мало. морфологія сміття також не підходить для типових сміттєпереробок. Тут тільки сортування.
потрібно поставити кожному кандидату одне конкретне питання: Чого Ви туди пхаєтесь?.
Вони будут порядки наводити. Техніки комунгоспі немає, соляри немає. Купили один трактор і той не виключається. На техніці не має кому працювати за таку зарплату.
Мер це як зампотил в армії бігає по смітниках, по коллекторах, до нього протоптують дорожку пенсіонери з своїми проблемами, там прорвало там поломалось, всі вулиці в місті катакомби все потрібно грейдерувати, а грейдера не має. Для мера благоустрій це святе. Повноважень толком не має, землі уже не має все роздерабанив дрежанков.
Хто там кричав що мер не компетентний. судя з того як Ви уявляете мерування то Ви також не компетентні. Я стану і не буду красти цього не достатньо це нічого не вирішить. І красти він також буде бо у нього сімья і йому також потрібно буде жити.
Подивітся спочатку статті доходу бюджету Хмільника місцеві податки там останні в списку. Коли побачити, що наповнює бюджет тоді Ви зрозумієте що потрібно розвивати. Ви не компетентні бо не розуміете, що є двигуном розвитку будь чого починаючи від людини закінчуючи країною. У Вас не видно бачення майбутнього куди Ви ідете, що ви будуєте. Чому не має конкретики. За 5 років я зроблю:

Сидіти на грантах це не робота. Гранди не дають просто так рано чи пізно за це щось попросят, а наприклад долю прибутку водоканала, а бо ще щось. Гранти не вирішують питання тут просто освоюються кошти ставлять галочки і толку ноль. Закінчився грант зупинилось усе.
Ніякої стратегії розвитку міста. Приклад дивіться на Львів.
Що Ви зробите, щоб сюди їхали люди з усьої України.
А побудувати муніціпальний санаторій слабо? Юрчишин бах і зробив Радон. Вони будут заробляти. А ви будете писати гранди що труби поміняти.

Тарас Носальський
04.10.2015 at 12:34

Читаю коментарі і дивуюсь скільки в Хмільнику графоманів розвелось. А може просто тролі на зарплаті? 🙂 Краще б були тролями, бо якщо це жителі Хмільника справді такі тупорилі, то мені страшно тут жити стає.

Виталий Слободянюк
05.10.2015 at 15:16

Я особисто проголосую за Володимира. Хотілося б бачити на цій посаді сучасну, молоду, чесну, принципову людину, яка дійсно бажає зробити щось корисне для людей та міста, яка мислить по іншому. Повністю підтримую думаю пан Володимир зможе навести лад як у міській раді так і у самому місті за яке не буде нікому соромно тому що наше місто має бути європейським містом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *