Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

08.09.2020

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА МАЄ ПІДВИЩИТИ ГРОМАДСЬКУ АКТИВНІСТЬ ТА НАЛАГОДИТИ ДІАЛОГ МІЖ ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ

До такого висновку прийшли учасники наради, що відбулася за участю міського голови Сергія Редчика. Під час заходу було обговорено перебіг навчання в рамках проекту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», участь в якому взяли представники Хмільницької міської ОТГ.

Учасниками наради було зазначено, що завдяки навчанню в рамках проекту вдалося проаналізувати сучасний стан запровадження інструментів громадської участі у Хмільницькій міській ОТГ, зокрема її нормативно-правове врегулювання, а також практичне застосування цих інструментів мешканцями громади. Окремо було обговорено необхідність поширити ці інструменти на більшу територію, адже восени до міської громади доєднаються ще 14 громад.

За результатами зустрічі було вирішено створити робочу групу у складі посадовців профільних структурних підрозділів, а також представників громадських об’єднань та представників Громадської спілки «Громадські ініціативи України»,  яка реалізує проєкт «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні».

Захід відбувся в рамках проєкту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», що реалізується Громадською спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки  National Endowment for Democracy (NED).

27 та 28 серпня відбувся перший етап проекту –  навчальна зустріч. Хмільницьку громаду представляли:

  • начальник фінансового управлінняТетяна Тищенко,
  • начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюНаталія Мазур,
  • провідний спеціаліст відділу прогнозування та залучення інвестицій управління економічного розвитку та євроінтеграціїНаталя Мельник,
  • Олена Чернійта Віталій Дорох (громадська організація «ПРАВО»,
  • Яків Настасюк(громадська організація «Туристично-оздоровча Україна).

Використано матеріали відділу інформаційної діяльності

та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *