Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.06.2013

ПРОГРАШ ЧИ ПЕРЕМОГА?

 

vopross67Саме під такою назвою в мережі інтернет, на ресурсі “Заповіт”, зявився матеріал невідомого автора про вчорашні події в Хмільницькій міській раді… Вважаємо за потрібне продублювати його на Громадському форумі Хмільниччини:
Програш чи перемога?
З таким питанням я вийшла із зали засідань міської ради по завершенні позачергової сесії. Моє вчорашнє припущення, що сесія відбудеться справдилось. За годину до початку засідання до мене дійшла інформація, що Грушком дана команда всім “своїм” 100% мобілізація. Досить прогнозований крок зі сторони команди Грушка-Дреженкова. Не зрозумілою для мене залишається їхня недільна позиція. Чи вони розраховували, що наступне засідання буде перенесено значно далі у часі, чи питання якось розчиниться само по собі, чи просто прораховували розклад опозиційних сил? Подейкують, що і в неділю, тобто вчора, мобілізаційна група Грушка перебувала неподалік міської ради, чи то у Кубряка, чи ще десь поруч на випадок того, коли буде кворум “опозиції”. Тоді була б відразу команда прибути на сесію. Зауважу, що досить організований та продуманий хід. Це ж стосується і самого головного героя – Дреженкова, який, як вже відомо сьогодні, ніякий фрак не приміряв, а і у неділю, і у понеділок був у приміщенні міської ради. Смію припустити, що він сидів зачинений у своєму кабінеті і, можливо, все чув.
На сесію у понеділок прийшло 30 депутатів. Не всі відразу, бо деякі доходили згодом,  але загалом 30.
У порядку денному стояло одне питання – звіт голови тимчасової контрольної комісії Тетяни Карпенко. Але після зауваження Володимира Шеремети, щодо необхідності заслуховування звіту роботи тимчасової контрольної комісії з питань ремонту ліфтів дане питання було проголосоване та включене до порядку денного.
Виступ Тетяни Карпенко тривав близько години. Він містив виявлені комісією факти порушень та зловживань зі сторони секретаря Дреженкова та міського голови Грушка. Також “під роздачу” попадали працівники міської ради, відповідальні за не належним чином оформлений документообіг. В основному порушення стосувались земельного дерибану. Проект рішення містив 5 пунктів, серед яких була пропозиція звернутись до губернатора Івана Мовчана з проханням перевірити належне виконання делегованих виконкому міської ради повноважень (можу помилитись у формулюванні) і, звичайно ж, довгоочікуване питання про “імпічмент” Дреженкову.
Щоправда, питання про висунення недовіри пропонувалось розглянути на наступній сесії, а організацію цього питання доручити Грушку. Досить розумний тактичний хід. В такому випадку, питання про винесення недовіри секретарю міськради попадає в порядок денний наступної сесії і не вимагатиме повторного відкритого голосування за розгляд цього питання, а автоматично голосується “таємним” голосуванням. Такий розклад є надзвичайно загрозливий для групи Грушка, оскільки не всі залякані, хто бояться відкрито проголосувати, але, як і більшість, ненавидять Дреженкова, злякаються і багато з них проголосують за “недовіру” “таємним” голосуванням. Влада це добре розуміє і захищає свій режим, як тільки може.
Зрозумілою мені була позиція Бойка, який настійливо пропонував виключити з проекту рішення питання про недовіру. Після тривалої гарячої дискусії з цього питання пройшло перше голосування. Ось результати першого кола голосування.
ЗА” проголосували: Долін О.Ю., Коломієць К.В., Шеремета В.М., Брилянт О.В., Карпенко Т.І., Мельничук В.І., Гуцалюк С.О., Павлюк В.С., Шиманський М.О., Редчик С.Б., Керсіцький О.П., Шлапак В.П., Короліщук В.С., Сомов О.М., Костюк Ю.В., Аврамчук А.С., Загіка В.М. – загалом 17 голосів. Тут хочу відмітити і подякувати за принципову позицію Редчику і Загікі, оскільки, думаю, на них чиниться особливий тиск і ризикують вони найбільше. Також приємно відмітити позицію Коломійця, Керсіцького, Шлапака, Короліщука, з якими, думаю, також розмовляли, але які встояли і вчинили по-чоловічому.
“ПРОТИ” голосували: Кубряк, Терещенко, Бабюк, Бойко – без коментарів. Нічого дивного.
“УТРИМАЛИСЬ”: Владика С.М., Бонсевич Д.С., Денисюк Л.А., Островська М.П., Храповіцька Г.К., Барабаш М.В., Попов О.О., Король С.А., Каленіченко С.В. – 9 чоловік.
Відразу відмітимо відсутніх: Щербина А.П., Грушко В.В., Лісіцин В.О., Реп’ях О.А., Луков Д.С., Котик О.М., Галаченко В.В., Дубчак С.П., Подольський Л.І. ну і, звісно ж, Дреженков П.О.
Пролунала пропозиція Доліна оголосити перерву, і вона була прийнята.
Після короткої перерви питання було поставлене на повторне голосування.
Свою думку змінили: Дмитро Бонсевич із “Утримався ” на ”Проти” (мабуть йому у перерві вправив мізки парткерівник Бойко), Мирослава Островська та Олександр Попов із “Утримався ” на ”За”, і втік із зали від гріха подалі Сергій Король.
Було ще голосування за змінену редакцію проекту рішення, яке вигідне групі Грушка, але воно не набрало необхідної підтримки. І останнє, четверте коло голосування, під час якого все ж змінила свою думку Галина Храповіцька, дало 20 голосів “ЗА”. Не вистачило ОДНОГО голосу! І мені дуже хочеться знайти винуватого.
Позиція депутата при голосуванні – це не просто “подобається” чи ”не подобається”, “хочу” чи ”не хочу”. Це не просто піднята рука з поміж багатьох інших. Це відповідальність. В даному випадку – ЗЛОЧИН, оскільки кожен з них тверезо усвідомлював, що покриває інший злочин. Злочин очевидний для всіх.
Ну Кубряк, Терещенко і, особливо, Бойко поза обговоренням.
Король Сергій Андрійович думає так, як каже йому Репях. А Репях думає так, як йому в цей момент вигідно. Звісно ж – дружити з Грушком.
Владика Сергій Михайлович, Ви розумний, порядний чоловік. Що Ви робите? Продасте свої будматеріали і іншому секретарю чи меру. Не продавайте свій авторитет, совість, душу! Схаменіться! Народ Вас, поки що, поважає.
Діма Бонсевич, та пошли ти на… того Бойка! Ти ж не любиш ні Грушка ні Дреженкова. Я була про тебе нормальної думки, і сподіваюсь, що ти виправишся.
Денисюк Лілія Аркадіївна, до Вас особливих претензій немає. Любіть Кубряка та рівняйтесь в усьому на нього. І буде Вам щастя.
Барабаш Михайло Васильович, чому Ви не пояснили Чмелюку, що Ваш вік, статус, посада, авторитет не дозволять Вам опуститись до рівня ганчірки. Ну знайшли ж деякі інші депутати в собі таку сміливість. Підніміть голову. Подумайте і не дозволяйте собі такого в майбутньому.
Каленіченко Сергій Віталійович, Вам також не обов’язково повторювати рухи Кубряка в питанні підлизування міському  голові. Ви ж можете залишатись абсолютно незалежним керівником. Поважайте себе.
І всіх разом хочу запитати, як Ви будете дивитись в очі виборцям, іншим депутатам після того, як нарешті буде дана оцінка і Дреженкову і Грушку? Дана і людьми, і відповідними органами. А це неодмінно станеться і, я впевнена, що дуже скоро.
Шановні виборці, запитайте і Ви у вищезгаданих депутатів, чому вони підтримали злочин? І запам’ятайте їх прізвища.
А до тих, хто не з’явився на цю сесію прохання, якщо Ви також не визначились, то краще не приходьте. Не ганьбіть себе і не розчаровуйте людей. Вигадуйте і далі різні причини Вашої відсутності.
По другому питанню порядку денного, а саме по звіту роботи комісії, що вивчала стан ремонту ліфтів доповідав Володимир Шеремета. В
ін озвучив багато цифр та доводів, що свідчать про зловживання влади в цьому питанні. Зокрема Шеремета звинуватив Грушка в тому, що той не догледів, чи виконує вінницька фірма, що обслуговує ліфти договірні зобов’язання, що коштувало місту декількасот тисяч гривень бюджетних коштів. Досить не вдала спроба керівника ЖЕКу Прокоповича ретируватися нікого не переконала. Він, фактично, визнав звіт роботи комісії. Під кінець слово взяв Борис Яцков, який переказав усю історію з ремонтом ліфтів, сміливо висунувши припущення, що хтось на цій справі збирався вкрасти значну суму коштів. Пропозиція комісії вилучити з положення про дольову участь норму, згідно якої мешканці мають сплатити 30% за ремонт ліфтів не була підтримана депутатами. Прийнята була пропозиція доручити виконкому переглянути вартість робіт по ремонту ліфтів. Мені ситуація здалась настільки заплутаною, що ще не скоро ліфти запрацюють.
І знову стосовно головного, першого питання. Хто програв і хто виграв? Я думаю, поки що, нічия. Хоча перевага, все ж, на стороні нападаючих, оскільки реакція правоохоронних органів буде обов’язковою. До того ж, ЗМІ не дадуть цій події “засохнути”.
Подивимось.

 

33 Comments on “ПРОГРАШ ЧИ ПЕРЕМОГА?

Віталій
11.06.2013 at 09:46

На мою думку від такої позиції окремих депутатів програє, передусім, територіальна громада міста Хмільника…

Небайдужий
11.06.2013 at 10:04

“….оскільки реакція правоохоронних органів буде обов’язковою….”……… Вашими б вустами мед пити 🙂 Не буе ніякої реакції. І не сподівайтеся. Там усе давно “схвачено”. Єина надія на ЗМІ та на “верхні щаблі” влади, яким хмільницькі місцеві князки до ср*ки.

Пронира
11.06.2013 at 11:35

В будь-якому випадку це вигрш. Якщо й залишаться “татари” на воїx місцяx, то змушені будуть нормально працювати і зціпивши зуби, через силу, але приносити користь НАШОМУ місту, а красти на стільки мало і так не помітно, щоб ми цього зовсім не бачили і не відчували))

Ольга
11.06.2013 at 12:12

я пока не придумала еще, что сказать по этому поводу. но одно есть таки : ССЫКУНЫ депутаты. начать дело и не закончить, потому что памперсы не надели. Как это “по-нашенски”. а потом “Янукович виноват, что в подъезде нагажено”. Хотя гадили-то жители подъезда, а не президент прилетал на вертолете. (это аллегория) 🙂

Ольга
11.06.2013 at 12:19

Самое главное, что депутаты не поняли в своем мэре (те, кто не пришел или  пошел на его поводу) из воскресного урока: сначала им звонили, вели разговоры. Кому-то что-то обещали, кому-то угрожали… Кто-то повелся. А потом, тех, кто повелся в воскресенье сам мэр и опустил. Причем правильно. Напомнив присутствующим о гражданской позиции депутатов, их обязанностях и том доверии избирателей, которое они не оправдали, пропустив сессию. Т.е., он не в команде. Он сам по себе. Как говорил один мой знакомый про своего шефа- одноклассника: “Я с ним “дружил” (работал нахаляву), а он в это время “семью обеспечивал”. Вот. Нету в Хмельнике круговой поруки. Есть мэр и лохи. Которых он еще не один раз разведет.

Небайдужий
11.06.2013 at 12:51

Пані Ольго, ви потрапили в саме “яблучко” 😉

Ramirez
11.06.2013 at 13:04

Дреженков не був закритий в кабінеті під час засідання. Не знаю істинних причин цього явища, але у той час, коли в залі кипіли пристрасті, він прогулювався містом. Пішки. 

Небайдужий
11.06.2013 at 13:35

Фрак шукав? 🙂

Ramirez
11.06.2013 at 14:21

Цікаво, наречена не втекла б з-під вінця якби взнала, що її ряженого того… мг-мг… поперли… ? 🙂 

Валентин
11.06.2013 at 15:06

Звіт комісії потрібно направити в генпрокуратуру. Знаючи цих пройдисвітів, переконаний, що всі ті порушення, то не випадкові помилки.

Набридло
11.06.2013 at 15:38

Як була справа! http://youtu.be/1TaHGB7tgPg

LEON
11.06.2013 at 19:18

Розгляд такого питання на сесії це вже перемога. Двадцять депутатів усвідомили в яку кримінальну гру їх втягують. Сьогодні слово за ЗМІ, вони зобовязані поставити жирну крапку над “I”. А те, що мер юридично не освідчений “бовдур”, ведення даної сесії це підтвердило.

Пронира
11.06.2013 at 21:20

Відверто приємно за Мирославу Петрівну та Галину Казимирівну! В місті їx знали і знають, як досвідчениx та принциповиx педагогів, що виxовали не одне покоління молоді, частина з якиx гідно представляють наше місто. Деяким депутатам чоловічої статі слід брати приклад з того прояву принциповості та мужності, що продемонстрували жінки!

Гадина
11.06.2013 at 22:30

зА ЩО ДЯКУВАТИ ЗА ТЕ ЩО УТРИМАЛИСЬ,

Сашко
11.06.2013 at 22:41

Да жінки то продемонстрували . але не Храповіцька , бо останній раз вона не голосувала І можна сказати . шо по її причині неголосування  проект рішення не пройшов за  висловлення недовіри  дрежинкову.ГАНЬБА ХРАПОВІЦЬКІЙ!!!!!!!!!.ГАНЬБА Прошу учні в 1 школи обявити її байкот. ГАНЬБА ХРАПОВІЦЬКІЙ .

жора
11.06.2013 at 22:51

І  Сергію Владиці також ганьба! Не думав що він так вчинить, при чому знаючи  за проделки псевдо керовніків….. 

Пронира
11.06.2013 at 23:05

“І останнє, четверте коло голосування, під час якого все ж змінила свою думку Галина Храповіцька, дало 20 голосів “ЗА”  Наче так чи я щось пропустив??))

Гадина
11.06.2013 at 23:15

ДО СЕСІЇ І П ІСЛЯ В ОДНОМУ ВІРШІ  http://www.youtube.com/watch?v=I1mvxKdCPzQ

LEON
12.06.2013 at 05:07

Сашко,  як це ви уявляєте бойкот учнів першої школи  директору Храповіцькій? 

громадянка
12.06.2013 at 12:12

Шановні дописувачі, надайте будь ласка сам текст доповіді, яку озвучила пані Карпенко. Мені цікавий  саме за які-то “дела” це все почалося. 

Антоніо Ґрамші
12.06.2013 at 12:34

Прочитав зараз от
от цю статтю. А перед цим прочитав статтю Юрія Пасіхова, заслуженого вчителя
України, почесного громадянина Вінниці.  Як на мене, остання прекрасно доповнює першу
🙂

«Контактные
митинги», или почему у революционеров нет хвоста.

Но тут батя в
клетку заходит, показывает мне одного «митингующего»:   «Бачиш, сину, отого революціонера?  Як гарно мітингує…»  – и за ноги одного из активно поедающих от
корыта оттащил. А наш «борец за справедливость» тут же кусать за все места
кушающих коллег бросил, молча к вакантной ячейке ринулся и харч пользовать
начал весьма активно. А бедняга, от корыта отцом оттянутый, ряды митингующих
«контактно» пополнил, стал визжать громко и за все места от корыта жрущих
оттягивать… И вот тогда (напомню, 1960-й!) отец и произнес:  «Ото революція,  і відірвані хвости у цьому свинарнику будуть
доти, поки кожна свиня не бути мати доступ до корита!»

В свинарнике,
очевидно, каждой свинье такой доступ организовать можно. А  в жизни у нас в стране  не получается. Вот и происходят перманентные
революции и пока, по большому счету, еще безконтактные митинги.

http://vinnitsaok.com.ua/kontaktnyie-mytynhy-yly-pochemu-u-revolyutsyonerov-net-hvost-98608.html

Сашко
12.06.2013 at 20:04

І то правда в свинарнику треба  було працювати васі ,а не лізти до корита .

kara
13.06.2013 at 10:05

зібралась купка розумників, в кількості 4-5 недалеких та в житті не успішних як ви себе називаєте “гадин” і коментують дії та рішення в яких розбираєтесь ви панове точно так як в зорях (знаю всіх вас особисто, тому висновок що ви недалекі з мого боку остаточний  а точний).такі ви там розумні, от тільки крім тупих балачок нічого в діях не видно. а свнарники почались задовго до приходу Грушко і цьму гарно сприяв ваш сьогоднішній друг Мельничук. у самого ж дружина має землю в приватні власності для ведення селянського господарства в центі міста

Віталій
13.06.2013 at 11:22

))) Пан/пані kara…))) Ще раз нагадую, що ми тут обговорюємо питання підробки документів, а не нашого “сьогоднішнього друга” Мельничука чи свинарники міста Хмільника…))) САМЕ ПРО ПІДРОБКУ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ…)))

LEON
13.06.2013 at 17:14

Навіщо зводити рахунки оди з одним і згадувати давно минуле,його вже не повернеш. Віталій вірно сказав, …ми тут обговорюємо питання підробки документів,)))) САМЕ ПРО ПІДРОБКУ РІШЕНЬ МІСЬКОЇ РАДИ…)))

Саша
13.06.2013 at 22:54

Пан бойко – кара  ти зробив помилку в слові “центі міста” і поки не пізно то виправляй.Поміркуй над цим , бо ти не просто виконавець , як ти кажеш , а співучасник.

Ого!
13.06.2013 at 23:00

Цент це 1/100 доллара, а людина яка звикла до хабарів не може по іншому думати. Навіть місто розділила на центи.

жора
13.06.2013 at 23:27

Як тебе кара чи то шмара а може дійсно “шановний наш вічний мер олександр бойко який працює  з підробним дипломом”  ніхто і тобі не заважає мати земельну ділянку, але запамятай дурню, хмільником має керувати весь колектив та депутатський корпус, і рішення приймаються не одноосібно зачинившись в кабінеті. 

жора
13.06.2013 at 23:34

І ще , успішний ти наш, розкажеш про свої успіхи в недалекому майбутньому….

Естер
14.06.2013 at 00:13

Хтось скаже, яка відповідальність за ці порушення, якщо вони будуть підтверджені правоохорнцями

Небайдужий
14.06.2013 at 00:31

Ті порушення, ще треба підтвердити, а підтвердивши- правильно кваліфікувати. Поки, що для правильної кваліфікації надто мало інформації.

Законний
16.06.2013 at 18:43

Цікаво, чи передали інформацію комісії до правоохоронних органів, зокрема, до міської, обласної, генеральної прокуратур.

Небайдужий
17.06.2013 at 15:40

А що? Повинні були передати?…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *