Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.12.2014

ПРОКУРАТУРА НАПОЛЯГАЄ НА ПОВЕРНЕННІ У ДЕРЖАВНУ КАЗНУ МАЙЖЕ 1 000 000 ГРИВЕНЬ

gpПрокуратурою було виявлено порушення законодавства у сфері державних закупівель, які вчинили посадові особи Хмільницької міської ради, під час проведення процедури закупівель робіт на ремонт автомобільних доріг у м. Хмільнику.

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Вінницької області

За словами начальника відділу прокуратури області Олександра Попеска, під час конкурсної процедури її учасником, а в подальшому переможцем – ПП «Будівельна компанія «Промінь», у пропозиціях було зазначено неправдиву інформацію щодо фінансової звітності, наявної кредиторської заборгованості та кількості найманих працівників. Крім того, підприємством, всупереч умов договору підряду, укладено договори субпідряду без згоди замовника.
Враховуючи викладене, прокуратурою області до суду подано дві позовні заяви, у яких ставиться вимога про визнання недійсними результатів конкурсних торгів, договору субпідряду та повернення майже 1 000 000 грн. у державну казну.

3 Comments on “ПРОКУРАТУРА НАПОЛЯГАЄ НА ПОВЕРНЕННІ У ДЕРЖАВНУ КАЗНУ МАЙЖЕ 1 000 000 ГРИВЕНЬ

кіборг
25.12.2014 at 22:12

цікаво,а скільки Промінь дав на лапу Грушку?

Карпо
26.12.2014 at 08:14

Повірте що не мало)) адже кидки це васін стиль. Менше 10% він навіть сраку не підніме. А на тротуарах всі 100% вкрадено. Зверніть увагу що саме злодій найбільше кричить -лови злодія, так і Вася при будь якій нагоді триндить що він не бере,що чесніш за нього нікого немає )) і це саме той випадок!

Сергей
29.12.2014 at 14:57

Нічого Промінь не дав васі. Із-за цього вася біситься і пише у всі інстанції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *