Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.06.2011

ПРОПОЗИЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ВІДХИЛЕНО… громадська організація «ПРАВО» готує звернення до прокуратури та губернатора Вінниччини…

16 червня 2011 року відбулося засідання виконавчого комітету Хмільницької міської ради. Серед питань, які розглядалися під час засідання, були пропозиції громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради щодо внесення змін до Порядку сприяння проведенню громадської експертизи та Порядку проведення консультацій з громадськістю. Виконавчий комітет відхилив пропозиції громадської ради…

24 червня було отримано офіційну відповідь, яка містить обґрунтування відмови щодо врахування пропозицій громадської ради. Підставою для відхилення стало наступне (цитую рішення виконавчого комітету):

«…пропоновані зміни не окреслюють сферу дії правових норм, що регламентують засади для їх реалізації, а також не містять вмотивованих правових підстав для їх задоволення…».

Щодо формулювання, то в мене питання: а автор такого «шедевру» з своєю мамою такою ж мовою розмовляє? Я розумію, що існують певні вимоги щодо оформлення документів (діловий стиль мовлення тощо)… Але цей набір слів просто вражає!!!

Щодо змісту, то на думку експертів громадської організації «ПРАВО», такими діями виконавчий комітет порушив низку правових актів, починаючи від Конституції України (право громадян на участь в управлінні державними справами) та закінчуючи Статутом територіальної громади міста Хмільника.

Зараз проводиться докладний аналіз Порядку проведення консультацій з громадськістю та Порядку сприяння проведенню громадської експертизи. За його результатами будуть підготовленні звернення на ім’я губернатора Вінниччини (в частині створення умов, які перешкоджають врахуванню думки громади міста Хмільника під час формування та реалізації державної політики) та до прокуратури (в частині невідповідності окремих норм зазначених документів діючому законодавству України)…

Також результати аналізу буде направлено лідеру політичної партії «Сильна Україна» Тігіпко Сергію Леонідовичу, Голові Бюро Вінницької обласної організації політичної партії «Сильна Україна» Деруну Григорію Григоровичу, Голові політичної партії «Нова політика» Семиноженко Володимиру Петровичу та керівнику Вінницької обласної організації політичної партії «Нова політика» Мельничуку Володимиру Флав’яновичу…

Нижче ви можете ознайомитися з копіями відповіді виконавчого комітету Хмільницької міської ради щодо врахування пропозицій громадської ради…

1.

2.

3.

32 Comments on “ПРОПОЗИЦІЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ВІДХИЛЕНО… громадська організація «ПРАВО» готує звернення до прокуратури та губернатора Вінниччини…

МАКАРОН
01.07.2011 at 01:06

Жду с нетерпением результат!
 

Віталій
01.07.2011 at 01:14

Результат буде))) Адміністратор, що з коментами?

Студент
01.07.2011 at 01:17

Ввімкнений антимоскальський фільтр))))))))))

Віталій
01.07.2011 at 01:25

Так слава Богу не фільтрує)))

R0m@Nuke
01.07.2011 at 14:52

От мені також ДУЖЕ цікаво яким же ш буде результат!!! Я дуже буду ржати коли обломають Дороха)))

Віталій
01.07.2011 at 16:00

Перепрошую, але зараз громадська організація “ПРАВО” в набагато вигіднішому становищі, ніж інші громадські обєднання міста. На нашу думку виконком порушив закон і право мешканців міста. І ми маємо право на таке звернення. якщо губернатор та прокуратура зроблять висновок, що це не так, то в чому проблема? Значить ми помилилися у висновках. І трагедії з цього робити точно не будемо)))

R0m@Nuke
04.07.2011 at 00:43

МЕШКАНЦІ ПРО ЦЕ ЗАЯВИЛИ??? ТАК ЧОГО ВИ ВИРІШИЛИ ЩО МОЖЕТЕ ВИРІШУВАТИ ЗА ВСІ ПРИБЛИЗНО 24 ТИСЯЧІ МЕШКАНЦІВ!!!??? ХТО ВАМ ДАВ ТАКЕ ПРАВО??? ВИ РОЗПИСУЙТЕСЯ ТІЛЬКИ ЗА СЕБЕ А НЕ ЗА ВСЮ ГРОМАДУ ХМІЛЬНИКА!! А ТО ГРОМАДІ НАДОЇСТЬ ЩО ЗА НИХ ХТОСЬ РОЗПИСУЄТЬСЯ І ВОНА ЗБЕРЕТЬСЯ І ПРОСТО НАДАЄ ВАМ ПО ГОЛОВІ!!! ЩОБ ПОТІМ НЕ ЖАЛІЛИСЯ ЩО ВАС НІГДЕ НЕ ЛЮБЛЯТЬ!))))))))))))))))))))))

Володимир Великий
04.07.2011 at 06:24

Попередження! Пишшіть не “заглавними”  буквами!

Ольга
04.07.2011 at 06:32

R0m@Nuke, опомнитесь. У Вас желчь скоро через уши полезет. А громаде от этого не станет ни хуже, ни лучше. Читаю Вашу “конструктивную” критику, и убеждаюсь, что такие как Вы беспринципные представители “громади” способны только нагадить, разрушить, набить морду, залезть в чужую постель и по- “АХАХАХАХА”-ть. Все.

Лечите свои нереализованные фантазии. они у вас нездоровы.
и скажите,наконец – делать-то что, чтобы Ваш мир стал красивее и лучше?

Кстати, я писала не про демократический, а про демографический кризис. Это разные вещи.

Дід Відун
04.07.2011 at 11:19

«…пропоновані зміни не окреслюють сферу дії правових норм, що регламентують засади для їх реалізації, а також не містять вмотивованих правових підстав для їх задоволення…».

якби Вам написали по-іншому, то ви б приколупались до того, що Вам не подобається що написано дуже просто…)))  до речі дуже розумно написано)))

Віталій
04.07.2011 at 15:52

Дай Бог здоровя тому писаці))) Сподіваюся, що прокуратура та губернатор оцінять його талант)))

R0m@Nuke
04.07.2011 at 16:42

Пані Ольго я ні слова не зрозумів з вашої писанини Пишіть будь ласка державною мовою! Якщо не вмієте то взагалі не пишіть!! Або навчіться! Майкрософт Ворд вам у цьому допоможе))))) він буде підчеркувати не правильні слова червоненькою хвилястою лінією ))))) + якщо ви дійсно така розумна як ви говорити тоді чому ображаєте інших?? і опускаєтеся до нашого рівня??? можна зробити вивод ви від нас не далеко втекли! а можливо і набагато позаду!!!
 
P.S. Чекаю перекладу вашого коментаря! Щоб на нього відповісти у повному обсязі!

Дід Відун
04.07.2011 at 18:19

звичайно оцінять))) але щось мені підказує, що Вас ця оцінка не задовольнить

Глеб
04.07.2011 at 18:38

Пані Ольго (пропустил запятую) я ні слова не зрозумів з вашої («Вашої» пишется с большой буквы) писанини (пропустил точку) Пишіть (пропустил запятую) будь ласка (пропустил запятую, а также допустил ошибку в написаний «будь-ласка». Это слово пишется через дефис) державною мовою! Якщо не вмієте (пропустил запятую) то взагалі не пишіть!! Або навчіться! Майкрософт Ворд вам («Вам» пишется с большой буквы) у цьому допоможе))))) (пропустил точку. Следующее предложение должно начинаться с большой буквы) він буде підчеркувати (в украинском языке нет такого слова. Это русизм. Правильно будет «підкреслюватиме») не правильні слова десь уместнее употребить словосочетание «помилки в написанні» или «слова, написанні з помилками») червоненькою хвилястою лінією ))))) + якщо ви («Ви» пишется с большой буквы) дійсно така розумна (пропустил запятую) як ви («Ви» пишется с большой буквы) говорити (должно быть не «говорити», а «говорите» и пропустил запятую) тоді чому ображаєте інших?? і опускаєтеся до нашого рівня??? можна зробити вивод (в украинском языке нет такого слова. Это русизм. Правильно будет «висновок», а также пропустил тире) ви («Ви» пишется с большой буквы) від нас не далеко втекли! а можливо і набагато позаду!!!
И это ты учишь Ольгу украинскому языку? Или ты Вордом пользоваться не умееш?

R0m@Nuke
04.07.2011 at 18:45

Дідусь я також чогось так думаю)))) Просто пан Віталій вічно не задоволений чимось!!! От і відповідь сподіваюся буде такою що його ще більше роздратує)))

Студент
04.07.2011 at 18:52

А може він незадоволений життям… От і намагається всім його зіпсувати.

R0m@Nuke
04.07.2011 at 18:56

Вухххххх Афтар Жооооооооот!!! Сишиш Вумник! Як хАчу тАк і пЕшу і не вчи Папіка дрюкати Маміка ЯФНО!!?? иль неа? РаЗ ти какой рАзумашечка! ТО ПИШИ САМ УКРАЇНСЬКОЮ!!! Та рАзтафляй точИчки з ХвастикамИ як Тябе пАдобається!!!
 
І на останок краще б написали щось розумне, а не помилки в тексті шукали! І ще одне я Вордом користуватися вмію!! ))))))
ТакаЯ вЕдпаведь ВлАштАвуЕ??? я проста БУКАФФ всеах не знаю!!((((

Віталій
04.07.2011 at 18:56

Сергію, я вражений твоїм знанням української мови))))))))))))))) Глеб дякую!!!

R0m@Nuke
04.07.2011 at 18:57

ОООО влучно сказано пане Студенте!)))

R0m@Nuke
04.07.2011 at 18:57

Я ще більше вражений твоїм маразмом, і що???

ольга
04.07.2011 at 23:00

Для хронических языкофобов украинского происхождения: ПЕРЕВОД
R0m@Nuke, схаменіться.  В Вас жовч дуже швидко крізь вуха полізе.  Але громаді від цього не стане ні краще, ані гірше. Читаю Вашу “конструктивную” критику, та стаю більш впевнена в тому, що такі як Ви безпринципні представники «громади» здатні лише нагидити, розвалити, набити морду, залізти в чужую постіль и по- “АХАХАХАХА”-ти. Все.

Лікуйте свої нереалізовані фантазії. вони у вас нездорові.
Та скажіть, нарешті робити що, щоб Ваш світ став гарнішим?

Доречи, я писала не про демократичну, а про демографічну кризу. Це різні речі.

Студент
04.07.2011 at 23:08

О! Все таки ми сильніші за москалів, ще трошки і привчимо їх до нашої мови)))

Віталій
04.07.2011 at 23:16

Тепер залишилося самим навчитися… Принаймні окремим з нас)))

R0m@Nuke
05.07.2011 at 00:05

Пане Вітілію ви як завжди про себе у третьому роді???)))))
ОООО дякую що турбуєтеся про моє здоров’я пані Ольго дуже приємно такі слова читати!!!))))
А далі по суті!! В мене із Жовчю все в порядку а те що ви кажете напевно із власного досвіду судите!!???? тоді мені вас просто шкода((((( Я не із тих представників громади які тільки і роблять що “гадять, розвалюють, б’ють людей та займаються сексом” хоч остане я маю регулярне а якщо у вас усього цього в житті не було то ви просто не жили і не живете зараз ви просто існуєте як одноклітинна АМЕБА!!! і саме через це мені вас шкода((( Прожили життя а для чого і самі не знаєте!!!

DC_Dent
06.07.2011 at 11:31

Панове Ольга, Глеб, Віталію, на форумі є два яскраво виражені тролі – це факт. Рекомендую ігнорувати їхні пости і дуже швидко цим писакам ні на кого буде лити свій нереалізований бруд – хіба що один на одного.
Деякі їхні пости нагадують відому басню “кукушка хвалил петуха за то что хвалит он кукушку” )) 

Волошка
06.07.2011 at 11:38

Це саме можна сказати й про вас)) Я про кукушку))))
Але справді теж вважаю, що варто ігнорувати всю бридоту, яка ллється на дописувачів сайту. І то весь бруд, і до всіх без винятку!!!! І коментувати лише те, що стосується теми!

Слободянська Кішечка
06.07.2011 at 11:47

я теж за те, щоб коментувати статті. але ж не всі дописувачі це розуміють, а от коли на тебе, чи твоїх друзів ллється бруд, втриматись важко, погодьтесь))

DC_Dent
06.07.2011 at 12:08

Волошка 6.07.2011 о 11:38
Це саме можна сказати й про вас)) Я про кукушку))))

Ну, не знаю… Я дисидент ))  і по суті не звик переходити на чиюсь сторону (хіба що вона вірна апріорі) і навряд чи був помічений на цьому сайті з коментами типу: “ОООО влучно сказано пане Студенте!)))”
)))

Волошка
06.07.2011 at 21:24

А ви впевнені, що тут хтось перейшов на чиюсь сторону?? Хоча я вже знаю, що ви думаєте, пане) Ви, пане DC_Dent, самі придумали й образились)))  Наприклад, за себе можу бути спокійна))) В мене й справді вірна апріорі…була колись… доки все не зламалося буквально в якихось півроку)) І ви ще хочете сказати, що хтось перейшов на іншу сторону??)))))))
 

DC_Dent
07.07.2011 at 11:22

Волошка, якось складно написано і багато невідомих у рівнянні. Не буду вдаватися до полеміки, але гадаю/сподіваюсь загалом ми один одного зрозуміли…

П.С. Ображатися – це не про мене)) Це доля слабких – а я скоріше намагаюся розібратися в питанні, якщо воно мене якимось чином стосується..

Віктор
25.07.2011 at 14:44

І в якій стадії дана справа знаходиться?

Віталій
25.07.2011 at 14:51

Ми підготували звернення, як і обіцяли, але я вирішив звернутися за консультацією до нашого давнього друга Ярослава Жукровського – помічника судді Конституційного Суду України. він переконав мене, що краще звертатися прямо до суду. Що робити, ми ще не вирішили. Чекаємо висновків Жукровського… 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *