Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.10.2011

Пропозиції «Молодіжної Ради» буде відхилено?

Пропозиції громадської організації «Молодіжна Рада» за результатами проведення громадської експертизи буде розглянуто на засіданні виконавчого комітету Хмільницької міської ради в жовтні. Вже підготовлено проект рішення з цього питання, з якого видно, що виконавчий комітет має намір відхилити пропозиції «Молодіжної Ради».

Нагадаємо, що пропозиції стосувалися затвердження Методики відбору громадських інспекторів з благоустрою території міста Хмільника та контролю за їх діяльністю.

В рамках проекту громадської організації «ПРАВО» під назвою «Школа громадської експертизи» було проведено три громадських експертизи діяльності виконавчих органів Хмільницької міської ради. Пропозиції про двом з них було враховано з певними поправками. Пропозиції за результатами третьої експертизи мають намір відхилити взагалі.

В наступних публікаціях ми обов’язково дамо правову оцінку такого кроку виконавчого комітету Хмільницької міської ради, а зараз пропонуємо вам ознайомитися з проектом самого рішення, яке мають намір винести на засідання виконкому.

Про розгляд пропозицій Хмільницької міської молодіжної громадської організації «Молодіжна рада»

 

Розглянувши пропозиції Хмільницької міської молодіжної громадської організації «Молодіжна рада» щодо затвердження методики відбору громадських інспекторів благоустрою території міста Хмільника та оцінки їхньої діяльності, враховуючи Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 16 січня 2007 року №7 «Про затвердження Положення про громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів», керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів» від 6 вересня 2005 року №2807-IV та ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Відхилити пропозиції молодіжної громадської організації «Молодіжна рада» у зв’язку із затвердженим центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства Положенням про громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів;

2. У разі отримання заяв від ініціативних громадян міста, щодо призначення їх громадськими інспекторами благоустрою м. Хмільника, доручити управлінню ЖКГ та КВ міської ради провести співбесіду з вищевказаними громадянами та перевірити їх знання з основ законодавства з питань благоустрою населених пунктів, після чого підготувати відповідне розпорядження міського голови;

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради С.А. П’ятківського.

 

Міський голова В.П. Грушко

20 Comments on “Пропозиції «Молодіжної Ради» буде відхилено?

Громадянин
12.10.2011 at 11:04

Неврахування, відхилення, ігнорування… Чи не забагато цих “НЕ” ?

Глеб
12.10.2011 at 17:20

Ко всем “НЕ” нужно добавить еще и НЕ профессионалы, НЕ компетентные, НЕ умеющие работать на перспективу. Это я про городскую власть.

Руслан
12.10.2011 at 18:02

А ще НЕ слухають, НЕ коряться і НЕ хочуть танцювати під чиюсь дудку.

Глеб
12.10.2011 at 19:15

Абсолютно верно. А должны действовать исключительно согласно Конституции, а не по собственному усмотрению.

Руслан
12.10.2011 at 20:03

Порушення правил!

Діма
12.10.2011 at 22:09

Забагато негативу вам так не здається? можливо треба почати краще ставитися до оточуючих пане Віталію в обличчі пана Гліба та Громадянина. У вас розтроєння особистості? бо судячи з коментарів то так і є. Но це вже не важливо… бо вам з цим жити. Як казав кіт Леопольд давайте жити Дружньо, і тоді можливо влада не буде вам відказувати?

Віталій
12.10.2011 at 22:19

))) А я нічого у влади не прошу. Просити і пропонувати то різні речі))))) І в даному випадку відмовили не мені, і по великому рахунку – навіть не громадській організації “Молодіжна Рада”… Відмовили представникам громади міста в прийнятті процедури, завдяки якій вони могли б стати громадськими інспекторами з благоустрою.

Діма
12.10.2011 at 22:25

Ну… судячи з того як ви це подаєте це, то виходить що ви навіть не пропонуєте і навіть не просите, а НАКАЗУЄТЕ міській владі прийняти усі ваші вимоги. Та щей підписуєтеся за все місто. Мені особисто байдуже чи будуть такі інспектори чи ні. Мені особисто не видно від них користі.

Діма
12.10.2011 at 22:27

Забувся ще таке питання пане Віталію чи проводилося опитування серед населення? Чи потрібні їм такі інспектори? 

Діма
12.10.2011 at 22:28

Бо в мене чим далі тим більше складається таке враження що саме ТІЛЬКИ вашій ГО потрібні вони.

Віталій
12.10.2011 at 22:40

))) Тобто нам варто було провести опитування, чи потрібно виконувати Закон України “Про благоустрій населених пунктів” чи не потрібно? Міська влада його зобов’язана виконувати, а громадяни мають право долучатися до процесу контролю в сфері благоустрою. Ми нічого нового не придумали)))))))) Просто намагалися спростити та вдосконалити процедуру відбору інспекторів. але я переконаний, що рано чи пізно наші пропозиції будуть взяті до уваги. Подібна ситуація була й з нашими пропозиціями по органах самоорганізації населення. Спочатку не мали наміру виносити на виконком, потім з нерозумінням поставилися до пропозицій… А потім в повному обсязі врахували наші пропозиції, затвердили Методику легалізації ОСН, яку ми розробили і запропонували, і тепер, керуючись саме нашою Методикою відбувається робота щодо легалізації органів самоорганізації населення в нашому місті))))))) Так що не варто вже аж так перейматися долею наших пропозицій)))) Вони обов’язково будуть враховані, повірте мені))))))))

Діма
12.10.2011 at 22:49

Ви мене не зрозуміли. Я мав на увазі що Хмільнику вони потрібні чи ні? А те що закон є то це добре. Як би був закон що в кожному місто треба штучне водоймище, а в нашому місто є 1 річка+ ставок тоді навіщо нам щей було би штучне водоймище? так само із інспекторами хто сказав що вони нам потрібні? Я не бачу думки громади! Я бачу що САМЕ ВИ ВИРІШИЛИ ЩО НАШОМУ МІСТУ ЦЕ ПОТРІБНО!!! 

Діма
12.10.2011 at 22:49

Законом вказано що воно має бути, а не те чи потрібно воно.

Віталій
12.10.2011 at 22:56

А хто проводив опитування в місті, чи потрібна каплиця? ))) Ви можете показати мені його результати? Чи Ви вважаєте, що міський голова самовільно має право вирішувати, що потрібно для хмільничан? ))))))))))))))))) Ще раз наголошую – ми не придумали нічого нового. Ми просто намагалися вдосконалити процедуру відбору. І все. А чи потрібні чи ні, то тут Ви не праві. Я маю на руках відповідь від міської влади, в якому вони визнали, що це питання є важливим і потребує значних зусиль. От ми і вирішили зрушити справу з мертвої точки. ))))))))))

Діма
12.10.2011 at 23:05

В мене відразу постає питання ви віруюча людина чи ні? Бо в мене судячи по вашому питанню склалося враження що ні!! Мені потрібна капличка, і ще декільком тисячам таких як і я. А про інспекторів я такого сказати не можу.

Віталій
12.10.2011 at 23:22

Опитування проводилося? ))))))))))))))))))))))))))

Руслан
12.10.2011 at 23:22

Віталій ти знову сам собі перечиш, спочатку ти пишете – “Чи Ви вважаєте, що міський голова самовільно має право вирішувати, що потрібно для хмільничан?”, а потім “Я маю на руках відповідь від міської влади, в якому вони визнали, що це питання є важливим і потребує значних зусиль” То може міська рада сама вирішувати долю міста чи ні?

Руслан
12.10.2011 at 23:24

Хтось тут дуже роспинався про порушення правил а сам пише зовсім не про те що в темі 🙂

Віталій
12.10.2011 at 23:26

Добре, більше не буду)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Руслан
12.10.2011 at 23:29

Що саме не будеш, порушувати свої правила чи перечити сам собі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *