Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.07.2019

ПРОПОЗИЦІЇ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ РОЗГЛЯНУЛИ В ДЕРЖАВНОМУ АГЕНТСТВІ ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ

Експерти Центру аналізу місцевої політики та громадської організації «ПРАВО» (Ольга Брига та Віталій Дорох) зустрілися з керівництвом Державного агентства лісових ресурсів України з метою обговорення пропозицій за результатами проведення громадської експертизи.

Під час зустрічі було обговорено пропозиції, які було напрацьовано експертами, а також заходи, які має затвердити Агентство за результатами розгляду експертних пропозицій. В ході дискусії було акцентовано увагу присутніх на проблемах, з якими стикаються суб’єкти господарювання, що займаються експортом деревини, а також обговорено можливі шляхи їх вирішення, в тому числі й через врахування пропозицій експертів.

Нагадуємо, що Центром аналізу місцевої політики, з залученням експертів громадської організації «ПРАВО», було проведено громадську експертизу Держлісагентства, предметом якої було аналіз стану дотримання та виконання Державним агентством лісових ресурсів України своїх повноважень щодо видачі сертифікатів про походження лісоматеріалів.

З експертними пропозиціями можна ознайомитися ТУТ: Експертні пропозиції за результатами громадської експертизи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *