Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.07.2012

Процедура відсутня, але приватизація прибудинкової території ОСББ можлива

Про це запевняє міський голова Хмільника Василь Грушко в своїй відповіді на звернення громадської організації «ПРАВО» щодо можливості приватизації прибудинкової території ОСББ в Хмільнику. Зокрема він зазначив, що на сьогоднішній день відсутня законодавчо визначена чітка процедура оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки ОСББ та ЖБК.

Тому для того, щоб приватизувати прибудинкову територію ОСББ чи ЖБК. До міської ради потрібно подати наступні документи:

–          клопотання про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою;

–          документи, що підтверджують перебування будинку на балансі ОСББ чи ЖБК;

–          установчі документи ОСББ або ЖБК.

Окрім того Василь Пилипович зазначив, «Хмільницькою міською радою не приймалися документи, що регламентують процедуру оформлення прибудинкових територій за ОСББ та ЖБК».

Пропонуємо вашій увазі лист-відповідь міського голови:

3 Comments on “Процедура відсутня, але приватизація прибудинкової території ОСББ можлива

Віктор
13.07.2012 at 19:37

Парадокс. З одного боку з усіх боків йде мова про необхідність створення ОСББ та ЖБК, а з іншого досі на державному рівні не вироблений механізм цілої кучі моментів діяльності цих структур. Наче оте все (ОСББ та ЖБК) й непогана штука, але якщо глянути ближче, то “мама нє горюй”!!!

Віталій
13.07.2012 at 21:27

Відсутність відповідної процедури на державному рівні зовсім не обмежують органи місцевого самоврядування розробити їх на місцевому. Для прикладу – місто Вознесенськ, Миколаївської області. Там міська рада затвердила окреме Положення, яке прописує процедуру приватизації прибудинкової території ОСББ. Досвід є. Ми маємо намір запропонувати цей досвід міській владі, як один з компонентів подальшого розвитку ОСББ в місті…

Віталій
03.10.2012 at 19:55

Ну от, Вінниця спромоглася зробити те, що ми пропонували зробити в Хмільнику: http://www.myvin.com.ua/ua/news/politics/16702.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *