Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.03.2012

Проти службовців Хмільницької ОДПІ порушено кримінальну справу

За інформацією прес-служби прокуратури Вінницької області, Хмільницькою міжрайонною прокуратурою виявлено порушення в діяльності Хмільницької ОДПІ, що призвело до збитків державі на суму більш як 2,5 мільйони гривень.

Хмільницькою міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовими особами Хмільницької ОДПІ службовим становищем за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 КК України (Дії, …, якщо вони вчинені працівником правоохоронного органу караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна).

Службовці Хмільницької ОДПІ, володіючи інформацією про винесення рішення засновників одного із державних підприємств щодо припинення юридичної особи, в порушення Закону України „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, зловживаючи службовим становищем, не призначили проведення позапланової документальної перевірки підприємства й не нарахували суми податкових зобов’язань з ПДВ, що завдало збитків державі на суму більш як 2,5 мільйони гривень.

 

Джерело: http://www.vin.gp.gov.ua/ua/index.html

One Comment on “Проти службовців Хмільницької ОДПІ порушено кримінальну справу

Небайдужий
16.03.2012 at 09:38

У нас завжди так. Якщо держава недорахувалася грошей, кримінальна справа порушується швидко й неухильно. А якщо ці ж посадовці цинічно, систематично, з грубими порушеннями закону не повертають той же ПДВ суб’єктам господарювання міста (загальна сума таких “неповернень” по моїм підрахункам складає значно більше ніж 2,5 млн), то їх навіть до адміністративної відповідальності не притягують 🙁
Ось такий у нас виходить на практиці  пріоритет прав людини й громадянина перед державними інтересами 🙁

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *