Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.11.2011

Приватизація санаторію «Хмільник» відбулася незаконно?

Прокуратура Вінницької області позивається до виконавчого комітету Хмільницької міської ради…

21 листопада 2011 року, прокуратура Вінницької області подала до господарського суду позов в інтересах Фонду держмайна України до виконавчого комітету Хмільницької міської ради та АТ “Укрпрофоздоровниця” щодо визнання частково недійсним рішення виконавчого комітету, скасування свідоцтва про право власності на майновий комплекс санаторію “Хмільник”, визнання права власності за державою в особі Фонду державного майна України.

Аналогічний позов було подано щодо рішення виконавчого комітету Немирівської міської ради. В ньому йдеться про визнання рішень виконкому недійсними, скасування свідоцтв про право власності на майновий комплекс санаторію “Авангард”, визнання права власності за державою в особі Фонду державного майна України;

7 Comments on “Приватизація санаторію «Хмільник» відбулася незаконно?

Читач
22.11.2011 at 20:33

Цікаво! Що це відбувається з Хмільницькими санаторіями? Хто скаже?

Віталій
22.11.2011 at 21:02

Подробиць поки-що немає. Принаймні в нас. Сподіваємося, що невдовзі вони з’являться… Якщо хтось щось знає докладніше – прошу повідомити…

Свободівець
22.11.2011 at 21:10

Колишнім військовим, які їдуть на лікування у санаторій «Хмільник», телефонують працівники військкомату і пропонують здати оплачені путівки. Мовляв, санаторій закривають. Люди, що не вірять їм і їдуть туди, кажуть, що лікуванням задоволені.

Віталій
22.11.2011 at 21:19

На скільки відомо, то санаторію обіцяли перерахувати кошти… Але в цій статті мова йде про ВЦСПС, той санаторій, що в лісі біля “Поділля”…

Віталій
23.11.2011 at 03:06

Цікава ілюстрація:
http://hmilnyk.osp-ua.info/file/2011/11112011/10.doc

Бурундук
23.11.2011 at 10:28

На ліцо елементарний рейдерський захват. Влада хоче захватити майно профспілок використовуючи при цьому хлопців у пагонах. А потім пройде “прозора прихватизація” і через деякий час у санаторія з”явиться новий власник із славного східного регіону. 
Р.S.: Проблема в тому, що ,як правило, під час таких процесів страждають працівники, і цей об”єкт, нажаль, не буде винятком. І звичайно проблем з бюджетом не уникнути при таких розкладах, адже санаторій “Хмільник” напевно найбільший платник податків у Хмільнику. І якщо міські депутати зараз сховаються як зайці в кущі та не відстоять це підприємство, то завтра Хмільник матиме великі проблеми.

Сергій
23.11.2011 at 13:54

Пане Віталію чого ж ви не вступаєте в боротьбу??? Чи ваші слова нічого не варті??? Ви як ви одного разу висловилися мені насрати на Хмільник я живу в селі!!! типа моя хата скраю я нічого не знаю!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *