Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

26.08.2010

Привіт громадським активістам Хмільниччини!

Громадська організація ПРАВО» звертається до всіх небайдужих з пропозицією долучитися до вдосконалення та зміни дизайну «Громадського форуму Хмільниччини».

Шановні гості та дописувачі «Громадського форуму Хмільниччини»!

Дякуємо, що відвідуєте наш веб-ресурс. Свого часу, коли виникла ідея створити подібну сторінку, ми розраховували, що вона стане корисною саме ВАМ. Ми намагалися створити щось таке, що об’єднало б всіх активних жителів нашого регіону, яким не байдужа доля нашого міста, району, області та країни в цілому. Можливо хтось вбачає в цих словах певний популізм, але ми справді вірили (і віримо!) в корисність нашого сайту саме для ВАС!
Коли ми розробляли дизайн та розглядали можливі варіанти інформаційного наповнення «Громадського форуму Хмільниччини» то ставили перед собою конкретні цілі:

1. Це мав бути ресурс, який містив би саме місцеві новини;

2. Ми мали на меті дати змогу всім небайдужим, які бажають висловитися з приводу тієї чи іншої теми, розмістити на сайті свою статтю чи просто коментар;

3. Також ми ставили за мету поширювати інформацію про різноманітні конкурси та програми навчання для активних громадян, які були б актуальні саме для нашого регіону, економлячи таким чином час та нерви потенційних користувачів щодо пошуку інформації на інших сайтах;

4. В подальшому ми передбачили можливість для отримання консультацій представниками ініціативних груп, ОСН, ОСББ, громадських організацій та організацій політичних партій чи просто активних громадян з приводу реєстрації громадських об’єднань, налагодження контактів з місцевою владою, підготовкою проектних заявок тощо.

Можливо не все в нас вийшло як того хотілося, але повірте – ми старалися…

Але часи змінюються, змінюються й потреби та вимоги щодо можливостей та змістовного наповнення громадських інтернет-ресурсів.
І тому ми пропонуємо Вам особисто долучитися до оновлення «Громадського форуму Хмільниччини» та внести свої пропозиції щодо дизайну веб-порталу та його наповнення.

Чекаємо від Вас пропозиції у вигляді листа на електрону адресу
pravoadmin@gmail.com, або просто у вигляді коментарів до цієї статті.

В листі Ви можете намалювати в одному із встановленому на вашому ПК графічному редакторі, щоб Ви хотіли побачити на «Громадському форумі Хмільниччини»;

Можна надіслати конкретний опис що де і як Ви б хотіли поміняти (зробити, додати);

Також надсилайте посилання на інші веб-ресурси, з описом, що саме там є цікавого і що б Ви хотіли бачити на «Громадському форумі Хмільниччини»

Ми дуже цінуємо Вашу активність!

Ваша думка не залишиться поза увагою адміністрації сайту.

Тож прохання долучитися до вдосконалення єдиного та в дечому унікального ресурсу, який має на меті відображати громадське життя нашого міста та району. Творімо історію разом!!!

З повагою адміністрація
«Громадського Форуму Хмільниччини»

23 Comments on “Привіт громадським активістам Хмільниччини!

fred
29.08.2010 at 22:27

Предлагаю использовать эту же цветовую гамму, и было бы неплохо добавить свободное размещение новостей возможно с последующей модерацией

R0m@Nuke
29.08.2010 at 23:25

Я вже пропонував зробити форум. Но діло так і заглохло на стадії пропозиції! там мона було і тему создати і статю добавити там могли б розміщувати свої статі журналісти початківці і кращі з них на головну сторінку висвічували б! + создавати і обговорювати тільки ті теми які тебе цікавлять а не ті які пропонує цей сайт! + на кінець мона зробити галерею активістів м.Хмільника або шо то типа доски пошани активістів м.Хмільника ідей багато, а от місця на сайті малувато!))) сподіваюся ви знайдете вихід з цієї ситуації!

Володимир Великий
30.08.2010 at 06:04

Можу відповісти, що по задумі в оновлення увійде Форум.
І скоріш за все тепер буде роль не тільки коментуючий, але й дописувач!

Володимир Великий
30.08.2010 at 06:08

Сергій пропозиція Модератора Форуму залишається в силі!!

Віктор
30.08.2010 at 07:19

“+ на кінець мона зробити галерею активістів м.Хмільника або шо то типа доски пошани активістів м.Хмільника” – Романюк чи не для себе ти галерею підготовлюєш???

R0m@Nuke
30.08.2010 at 10:34

АХАХАХАХА!!! пане Віктор мушу вас розчарувати в цьому плані Я НІКОЛИ ДЛЯ СЕБЕ ЦЬОГО НЕ ХОТІВ БИ ЗРОБИТИ! я просто вніс пропозицію! мені було б цікавіше побачити вашу обличя там! ( якщо воно там буде ) ))))))) а нівіть якщо моє там і зявиться то мені буде просто приємно себе там побачити! і не більше!

пане Віктор бутьте трішки адекватними у подальших коментарях бо ваша не приязнь до мене дуже кидається в очі! І як казав пан Віталій КОМЕНТУЙТЕ СТАТЮ, А НЕ ПЕРЕХОДЬТЕ НА ОСОБИСТОСТІ!!!

Віктор
30.08.2010 at 10:45

НЕ ПИТАННЯ. просто БУДЬ ПО ПРОЩЕ И К ТЕБЕ ПОТЯНУТСЯ ЛЮДИ… висновки зроби сам, адекватний ти наш )))))))))))))))

R0m@Nuke
30.08.2010 at 10:46

” І скоріш за все тепер буде роль не тільки коментуючий, але й дописувач! ” а оце вже стане цікавіше відвідувати це й ресурс!)))

А що до модераторства форуму дякую за пропозицію я над цим подумаю декілька днів і дам вам свою відповідь!!

Віктор
30.08.2010 at 10:48

тільки не загордись при роздумі ато форум втратить модератора)))))))))))

R0m@Nuke
30.08.2010 at 10:48

Я і так простий далі нема куди!!!))) І до мене тянуться люди!))) А що до моєї активності також не переживайте!! переживайте краще за себе та свою сімю ваша турбота їм більше потрібна ніж мені!!

Віктор
30.08.2010 at 10:55

як кажуть до г… все липне

R0m@Nuke
30.08.2010 at 11:10

мда… я так зрозумів якщо ви когось не обгадете то ви не почуваєте себе вищим за ту людину! АДЕКВАТНА ТА РОЗУМН ЛЮДИНА ніколи не буде розкидатися такими словами!! З цього і робимо висновки що ви ……

Віктор
30.08.2010 at 11:16

R0m@Nuke вищий не той хто літає в примарних ідеях

Віталій
30.08.2010 at 17:38

Дякуюмо за всі пропозиції!!! Сподіваюся, що цеще не весь перелік бажаних змін… Кілька пояснень (чи виправдань))):
– для створеннячи модернізації ресурсу необхідні були кошти чи чиясь безкоштовна допомога. Ми таку можливість знайшли – тепер будемо реформуватися;
– для розміщення статті її необхідно надіслати нацю адресу – voha87@gmail.com
– щодо бажання розміщувати та обговорювати будь-які теми, то коли ми розробляли ідею цього сайту, то дуже переймалися, щоб він не став своєрідною клоакою, куди будуть зливати порно і тд. і тп. Можливо варто передбачити можливість попередньої реєстрації на сайті з подальшим узгодженням розміщеного матеріалу модератором?
– варта уваги пропозиція щодо галереї громадських активістів. До речі, думаю місця там хватись усім, аби заслужили… Апочати можна з Алли Корнієнко та Мирослави Дворніцької. В продовження теми: можна щапочаткувати інтернет опитування на звання людини року в певній номінації…
– я також підтримую ідею щодо модерації форуму Сергіїм. Тільки одна вимога: толерантність, толерантність і ще раз толерантність… Ну і звичайно не відходити від загального контексту ресурсу, все ж ьаки це “ГРОМАДСЬКИЙ форум Хмільниччини”…
– на самкінець повторюся: “КОМЕНТУЙТЕ СТАТЮ, А НЕ ПЕРЕХОДЬТЕ НА ОСОБИСТОСТІ”…

Володимир Великий
30.08.2010 at 17:43

Можливо, ви не хочете малювати, або вам влом щось писати, тоді просто можите дати посилання на сайт і написати що саме там! Приймається усі побажання, але їх втілення не гарантую!

Віталій
30.08.2010 at 17:51

Ну прям вже не гарантую…
Забув, була пропозиція залишити теперішню кольорову гамму оформлення сайту. Я – за!!! І ще… Вношу офіційну пропозицію!!! На оновленому сайті обовязково має бути емблема чи логотип. За тим зразком, який ми обговорили та погодили. Тільки попоробуй не розмісти… Можеш розмістити, як зразок для ознайомлення. Чихай буде сюрприз?

R0m@Nuke
30.08.2010 at 23:53

Пане Віталій я що дарма курси по етичному лідерству проходив? я вже не такий як був рік назад! я дав собі цього року відпочити і побувати там де мені цікаво, а не на всіх тренінгах попідряд! набрався опиту та багато корисної літератури прочитав!

І ще одна пропозиція зробити галерею заходів які відбулися і хто був їх кординатором щоб не було більше таких перепалок як з ” Хмільник має талант ”

Або ще краще взяти ту саму галерею активістів і коли нажимаєш на фото того чи іншого активіста то тебе переносить на сторінку де видно які заходи робила ця людина! думаю людям таке буде цікаво!

Цікава пропозиція започаткувати інтернет опитування на звання людини року в певній номінації… ( один тільки маленький нюанс в кого більше друзів той і переможе ) або цікаво хто буде нагороджувати цих людей?

А можна все таки внести трішки кольорів в і так сірі будні???))) я думаю людям це було б трішки цікавіше а то життя і так одноманітне і сіре!!

Віталій
01.09.2010 at 11:46

Думаю що всі пропозиції слушні. А щодо нагородження людини року, то чи взагалі воно потрібне? Якщо так, то варто подумати про те, щоб самим скинутися…

Віктор
01.09.2010 at 14:28

людина року…. якщо це буде лише декларативно то тоді не має сенсу його проводити… якщо є інші пропозиції – давайте

Волошка
02.09.2010 at 18:03

Було б добре зробити сайт в жовто-блакитних тонах, з можливістю розміщувати якісні! фото і відео. Такі кольори зазвичай ніби зігрівають і піднімають не лише настрій, але й патріотичність… Сподобалась ідея з людиною року і пропозиція пана Романюка щодо фоток в галереї активістів…

Віталій
03.09.2010 at 16:25

Декларативно – це людина року в номінації “Молодіжна ініціатива”. Думаю, хто в курсі, той зрозумів…

Володимир Великий
10.09.2010 at 23:34

Ваші пропозиції прийняті, може ще щось????

R0m@Nuke
11.09.2010 at 16:43

Я цілком погоджуюся з пані Інною, що до аргесивності і мрачності червоного та чорного! як я писав внесіть трішки кольорів в і так сірі будні???))) а то життя і так одноманітне і сіре!!

ну ще можна приєднати наш місцевий канал з новинами! або щоб вони надавали відео з цікавих подій! які так само можна було б обговорювати! я думаю що у тих хто не має кабельного телебачення залюбки буде заходити на ваш сайт і не тільки дивитися що цікавого у нас в місті ай це коментувати!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *