Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.08.2022

ПСИХОЛОГІЧНА ТА ПРАВОВА ДОПОМОГА, а також виявлення проблем та потреб ВПО

Сьогодні експертка громадської організації «ПРАВО» Рімма Коваль презентувала свій проєкт  під назвою «Допомога для внутрішньо переміщених осіб». Пані Рімма Коваль стала стипендіаткою програми Європейського Союзу з розвитку громадянського суспільства у країнах Східного партнерства #StandWithUkraine . Цей проєкт включає виявлення потреб ВПО, надання їм безоплатної правової та психологічної допомоги тощо.

Участь у заході взяли представники місцевої влади, інститутів громадянського суспільства, представники Хмільницького бюро правової допомоги, а також експерти громадської організації «ПРАВО».

«Цей проєкт значно зменшить правову та соціальну ізоляцію внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Хмільницької міської територіальної громади і значною мірою сприятиме соціальній інтеграції ВПО в життя нашої громади. Діяльність в рамках реалізації проєкту передбачає виявлення потреб внутрішньо переміщених осіб (через проведення анкетування та глибинних інтерв’ю), аналіз отриманої інформації, розробку кейсів для вирішення найбільш актуальних правових питань, друк та розповсюдження буклетів, здійснення публікацій в соціальних мережах, а також надання правової допомоги та психологічної підтримки», – зазначила пані Рімма.

Після офіційної презентації учасники та учасниці мали можливість поставити запитання пані Коваль. Представники місцевої влади та громади активно долучалися до обговорення проєкту, вносили пропозиції та задавали актуальні питання. Зокрема, учасників цікавив формат проведення опитувань та глибинних інтерв’ю а також налагодження контакту з особами, в житті яких мали місце психотравмуючі події.

Варто зазначити, що присутні запропонували свою допомогу в розповсюдженні анкет для виявлення потреб ВПО, що проживають в Хмільницькій громаді.

Для довідки:

Проєкт здійснюється за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

Стипендіальна програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства розрахована на молодих громадських активістів з країн Східного партнерства – Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Молдови, Грузії та України, котрі працюють над розвитком спільноти та своєї країни, бажають вдосконалити свої лідерські навички. У відповідь на війну в Україні Проєкт ЄС з розвитку громадянського суспільства у країнах Східного партнерства адаптував свою діяльність та оголосив новий конкурс для громадських організацій та активістів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *