Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.04.2021

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО» ЗА 2020 РІК – яким був цей рік і що вдалося зробити?

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» сповідує принципи прозорості та відкритості в своїй діяльності. Тому ми публікуємо свої річні публічні звіти.

2020 рік видався непростим для всіх: введення карантинних обмежень суттєво вплинули на діяльність нашої організації. Для багатьох організацій це стало справжнім викликом. Наша організація не стала виключенням: довелося впроваджувати нові методи роботи, переходити більше в онлайн, змінювати плани та вчитися працювати в нових умовах.

І нам вдалося вистояти. Вдалося знайти сили та ресурси, щоб продовжувати працювати в нових умовах.

Я безмежно вдячний всій нашій команді, всім тим, хто розуміючи всю складність ситуації, докладали максимум зусиль для того, щоб наша спільна справа продовжувалася.

Звичайно, не все заплановане вдалося зробити, але зроблено було справді багато. Протягом 2020 року ми реалізували кілька цікавих та корисних для громади проєктів, які передбачали і навчальні заходи, і аналіз та розробку місцевої нормативно-правової бази, і підготовку інформаційних матеріалів, і надання безоплатної правової допомоги. Всі ми докладали максимум зусиль для того, щоб життя нашої громади стало кращим.

Від себе особисто, а також від імені нашої команди, хочу подякувати всім нашим друзям і партнерам за співпрацю, підтримку та спільне бачення змін, які необхідно здійснити в громаді, районі, області та Україні загалом. Разом ми сила!

Пропоную вашій увазі звіт громадської організації «ПРАВО» за 2020 рік, в якому ми спробували коротко розповісти про нашу організацію та про нашу діяльність протягом 2020 року.

Ознайомитися зі звітом можна ТУТ

З повагою,

Віталій Дорох

Голова Ради Хмільницької районної

громадської організації «ПРАВО»

2 Comments on “ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО» ЗА 2020 РІК – яким був цей рік і що вдалося зробити?

Михайло Бардин
23.04.2021 at 19:34

Справжня робота – справжній звіт. Вітаю колег із ще одним успішним роком діяльності організації!

Віталій
23.04.2021 at 19:39

Дякуємо)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *